13.10.2014 12:42 0

Dziewczyny z GOSRiT Luzino drugie, a chłopcy trzeci

W środę 8 października 2014 roku , tym razem w Kościerzynie rozegrany został finał wojewódzki V Turnieju Orlika o Puchar Premiera. W tym elitarnym gronie nie zabrakło corocznych finalistek, piłkarek GOSRiT Luzino. Po raz pierwszy do tego finału dotarli również chłopcy.

W klasyfikacji dziewcząt nasze piłkarki, które od kilku lat regularnie reprezentowały nasze województwo w finale krajowym, ostatecznie zajęły drugie miejsce przegrywając wyjazd do Warszawy z Orliki Jezierzyce, z którymi podopieczne Rafała Freitag zremisowały 2:2.

Chłopcy, debiutanci na tym poziomie rozgrywek zajęli bardzo dobre 3 miejsce, a na finał pojadą zawodnicy ZS 4 Pruszcz Gdański. W meczu o najniższy stopień podium nasz zespól pokonał HURAGAN SP 2 Prabuty 2:1.

Warto dodać, ze za udział w finale nasze drużyny otrzymały komplet sprzętu sportowe, a za miejsce na "pudle" okazałe medale i puchar.

Obydwie drużyny od początku eliminacji prowadził Rafał Freitag animator na boisku Orlik w Luzinie