25.06.2014 09:23 0 Jerzy Ożóg

Turniej tenisowy o puchar kortów Barakuda

Złe prognozy pogody nie sprawdziły się, co pozwoliło na sprawne rozegranie w dniach 19-21.06.2014r. turnieju tenisowego o puchar kortów ”BARAKUDA”.

W turnieju pań w finale Natalia Bielińska z Warszawy pokonała po emocjonującym pojedynku Alicję Szopę ze Strzelna. Trzecie miejsce zajęła mieszkanka Helu Agnieszka Kohnke, a czwarte najmłodsza uczestniczka zawodów Ada Romanowska z Gdyni.

Po pierwszym dniu turnieju odbyło się spotkanie integracyjne, które zakończyło się dyskoteką na mączce. W finale turnieju panów Kiczka-Ratnicki Piotr z Sopotu pokonał 7/6, 6/4 Mariusza Żaczka ze Strzelna.

Dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli Arkadiusz Sobieraj i Wojciech Malanowski obydwaj z Gdyni. W finale pocieszania spotkał się najmłodszy uczestnik Filip Świtakowski z najstarszym Stanisławem Zabłockim, który po bardzo ciężkim pojedynku zwyciężył. Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody i upominki.