16.04.2014 11:03 0

Pierwsze zwycięstwo w II lidze kobiet

Dnia 13.04.2014r. o godz.11:00 w Gorzowie Wielkopolskim drużyna Stilon Gorzów Wielkopolski podejmowała drużynę z Luzina. Dziewczyny z Luzina mimo dalekiej podróży były nastawione na wygraną.

Mecz przebiegał bardzo interesująco i można powiedzieć, że walecznie, Stilon chciał pokazać że zależy im na 3 punktach, które chciały zdobyć w tym meczu. Jedna jak i druga drużyna stwarzała sytuacje podbramkowe z których niestety nie padła żadna bramka w pierwszej połowie . Żółtą kartka została ukarana zawodniczka z Luzina – Magda Lińska po tym gdy wdała się w dyskusje z sędzią. Lecz nie na tej jednej kartce się skończyło, żółtą kartkę otrzymała także zawodniczka z Gorzowa Wielkopolskiego gdy ta faulowała zawodniczkę z Luzina Paulinę Brzeską.

Emocje rosły z minuty na minutę gdy w 87 minucie przepiękną bramką popisała się zawodniczka z GOSRiT Luzina Luzia Kass. To jedyna bramka zdobyta w tym spotkana dała prowadzenie piłkarkom z Luzina. 3 punkty dla Luzina. Najlepszą zawodniczką okazała się Luiza Kass. Zespół II Ligi kobiet z Luzina mógł z ulgą wrócić do domu po wygranym meczu z Stilomem 0 – 1 .

Serdeczne podziękowania dla pana Stanisława Engelbrecht za miły i sympatyczny transport na mecz.