Informacje z dróg

13 lutego 2018

08:28

Utrzymują się spowolnienia na ulicy Morskiej w Gdyni, począwszy od Cisowej aż do centrum miasta. To samo dotyczy Hutniczej, od granic z Rumią do estakady. Spore zagęszczenie ruchu panuje również na Obłużu. Dwie zmiany świateł poczekamy też przy zjeździe z obwodnicy w Chyloni, choć sama Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna. Kierowcy zjeżdżający z ekspresówki ulicą Słowackiego w stronę Wrzeszcza muszą się liczyć z utrudnieniami na dolnym odcinku tej ulicy. To efekt stłuczki na Rondzie De La Sale. Nadal trudno jest dojechać do ronda w Chwaszczynie od strony Miszewa. Zator w tym miejscu sięga już około trzech kilometrów. W Rumi zagęszcza się ruch przede wszystkim na Starowiejskiej i Dąbrowskiego, a w Redzie zwalniamy przed skrzyżowaniem Gdańskiej z Obwodową. W Wejherowie bez poważniejszych utrudnień pokonujemy główną arterię miasta, a nieco większe spowolnienie tworzy się przy dojeździe do strony Pieleszewa. Poza tym zwalniamy na Chopina, Przemysłowej, Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Na trasie Lębork–Wejherowo hamujemy przede wszystkim w Gościcinie, na jezdni w kierunku Wejherowa, gdzie korek liczy ponad kilometr. Przybywa też aut na Leśnej i Zamostnej w Bolszewie. Gnieżdżewo, Połczyno i Celbowo – to miejscowości, w których zwalniamy w powiecie Puckim. Zagęszcza się też powoli ruch w centrum samego Pucka. Nieco większe poruszenie można zaobserwować również na rondzie we Władysławowie.

07:26

Nasila się ruch na drogach prowadzących bezpośrednio do Trójmiasta, co dotyczy przede wszystkim ulicy Morskiej w Gdyni, na odcinku od Cisowej do Chyloni, oraz na równoległej Hutniczej. Spory tłok panuje też na trasie między Kosakowem a Pogórzem i przy zjeździe z Obłuża. Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna, natomiast z problemami muszą się liczyć kierowcy na ulicach zjazdowych z ekspresówki. W korku można utknąć na Chwaszczyńskiej i Chwarznieńskiej w Gdyni oraz na Spacerowej i Słowackiego w Gdańsku, w kierunku Oliwy. Przytyka się też dojazd do ronda w Chwaszczynie, zwłaszcza od strony Miszewa, gdzie utworzył się dwukilometrowy zator. W Rumi nie rozpędzimy się na skrzyżowaniu Towarowej z Sobieskiego, natomiast przez Redę można przejechać dość płynnie. W Wejherowie zwalniamy na Gdańskiej, na Śmiechowie, na wysokości przystanku SKM. Poza tym przybywa aut na Sobieskiego, Rzeźnickiej, 12 Marca i Chopina. Kierowcy udający się krajową szóstką z Lęborka do Wejherowa muszą się liczyć ze spowolnieniami kolejno w Luzinie, Kębłowie, Gościcinie i Bolszewie, choć na razie nie ma tam kilkusetmetrowych korków. Na północy regionu przemieszczamy się bez większych problemów. Lekko korkuje się wjazd do Pucka zarówno od północy, jak i przed rondem na Wejherowskiej.

12 lutego 2018

16:27

Popołudniowy szczyt komunikacyjny rozkręcił się na dobre. Najlepiej widać to przy dojeździe do północnych dzielnic Gdyni. Z problemami dotrzemy zatem Morską ze śródmieścia do Chyloni, obowiązkowy postój może czekać nas na Grabówku, a już na pewno na Hutniczej, która o tej godzinie jest kompletnie sparaliżowana. Nieco płynniej da się pojechać Janka Wiśniewskiego, ale tylko do estakady – tam już utkniemy w korku, w kierunku Obłuża. Pocieszać może fakt, że Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna w obu kierunkach. Jeśli gdzieś trzeba zwolnić, to na zjeździe w Chyloni. Obowiązkowe spowolnienie czeka też przy dojeździe do ronda w Chwaszczynie od strony Gdyni, gdzie uformował się około trzykilometrowy korek. W Rumi redukujemy biegi na Grunwaldzkiej, od Janowa aż do wiaduktu, natomiast w Redzie hamujemy przed skrzyżowaniem Gdańskiej z Obwodową. Ciasno jest też na Puckiej w obie strony. W Wejherowie korkuje się Gdańska w Śmiechowie, przy dojeździe do krzyżówki z Rybacką. Zwalniamy również na Pomorskiej, Chopina, Świętego Jana, Rzeźnickiej i Sobieskiego. W Bolszewie przytyka się Zamostna od krajówki do ronda, a kierowcy udający się w stronę Lęborka obowiązkowo muszą zwolnić przed Gościcinem. Nie rozpędzimy się też w Kębłowie. Na północy zwalniamy przede wszystkim między Władysławowem a Chłapowem i dalej – w pobliżu Jastrzębiej Góry. Nieco większe poruszenie da się też zauważyć w centrum Pucka.
15:28

Najpoważniejsze problemy mogą napotkać kierowcy, którzy poruszają się ulicą Morską w Gdyni ze śródmieścia do Chyloni. Podobnie jest na końcowym odcinku Janka Wiśniewskiego, przy wjeździe na estakadę oraz na samej estakadzie, w kierunku Obłuża. Coraz gęściej jest też na Hutniczej w stronę Rumi. Pocieszać może fakt, że bez przeszkód podróżujemy Obwodnicą Trójmiasta w obu kierunkach, a jedynym poważniejszym utrudnieniem jest zjazd z tej trasy na ulicę Morską w Chyloni. W Rumi przytyka się Sobieskiego w Janowie, w stronę centrum, oraz Dąbrowskiego i zjazd z Towarowej za wiaduktem. Przez Redę przejeżdżamy na razie bez poważniejszych perturbacji, z wyjątkiem spowolnienia w okolicach skrzyżowania Gdańskiej z Pucką. Jeśli chodzi o Wejherowo, to największy tłok panuje na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i Świętego Jana. Przez miasto da się sprawnie pokonać krajową szóstkę, ale nieco gorzej jest za rogatkami, czyli w Bolszewie, gdzie postoimy w korku do Gościcina. Dopiero za skrzyżowaniem z ulicą Szeroką można mocniej wcisnąć gaz. Jeśli chodzi o powiat pucki, to zwalniamy przy dojeździe do Władysławowa, w Gnieżdżewie i centrum Pucka.

09:26

Powoli odpuszczają korki na lokalnych drogach, choć trzeba przyznać, że pierwszy poniedziałek po feriach zimowych jest dość spokojny. Utrzymuje się jeszcze spowolnienie przed rondem w Chwaszczynie, zwłaszcza od strony Miszewa. Dość sprawnie można za to przemieszczać się ulicami zjazdowymi z Obwodnicy Trójmiasta, a i sama ekspresówka nie sprawia większych problemów kierującym. W Gdyni wciąż wolniej pojedziemy na Morskiej, na odcinku od Cisowej do Chyloni. Tłoczno jest też na Hutniczej w stronę Rumi. Jeśli chodzi o samą Rumię, zwalniamy przede wszystkim na skrzyżowaniu Sobieskiego z Sabata na jezdni w kierunku Redy. W Redzie natomiast nieco większe poruszenie panuje na Gdańskiej, na odcinku od Obwodowej do Łąkowej. W Wejherowie lekko przytykają się zjazdy z Ofiar Piaśnicy i Przemysłowej na krajową szóstkę. Zwalniamy też na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Na trasie z Lęborka do Wejherowa utrzymuje się jeszcze spowolnienie w Gościcinie, choć jest ono zdecydowanie mniejsze niż przed godziną. Zator liczy teraz około pół kilometra. W powiecie puckim, podobnie jak przez cały poranek, jest spokojnie. Nieco więcej aut można napotkać na nadmorskiej 215-stce, w pobliżu Jastrzębiej Góry.

08:25

Utrzymują się korki na ulicach zjazdowych z Obwodnicy Trójmiasta, a więc przede wszystkim na Spacerowej w Gdańsku oraz Chwaszczyńskiej i Chwarznieńskiej w Gdyni. Ciasno jest też przed rondem w Chwaszczynie, a w największą dozę cierpliwości muszą się uzbroić kierowcy, którzy jadą od strony Miszewa i Karczemek. W Gdyni nadal tłoczno jest na północy, zwłaszcza na Morskiej od Cisowej do Chyloni, a także na Obłużu i na Hutniczej. W Rumi przytyka się dojazd do wiaduktu od strony Dąbrowskiego i skrzyżowanie Sobieskiego z Sabata. W Redzie za to nadal jest dość spokojnie. W Wejherowie zagęszcza się powoli ruch na Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca. Na krajowej szóstce tłoczno jest przy dojeździe do Gościcina od strony Kębłowa. Korek liczy jakieś dwa kilometry i jest to najpoważniejsze spowolnienie na trasie Lębork–Wejherowo. Na północy regionu podróżujemy bez większych problemów. Przytyka się lekko dojazd do skrzyżowań w Łebczu i Połczynie. Poruszenie da się też zauważyć na ulicach Pucka, zwłaszcza na Wejherowskiej i I Armii Wojska Polskiego.

07:26

Przybywa aut na drogach, choć na razie nie ma jeszcze sytuacji, którą można by określić jako wyjątkową. Spory korek uformował się na krajowej 20-stce przy dojeździe do ronda w Chwaszczynie, zwłaszcza od strony Miszewa. Przytykają się zjazdy z Obwodnicy Trójmiasta, zwłaszcza ulica Spacerowa w stronę Osowej, która stoi w korku już praktycznie na całej długości, czyli do Oliwy. Nieco sprawniej da się pojechać Chwaszczyńską na Karwinach oraz Chwarznieńską na Witominie, choć nie ma tam mowy o szybkiej jeździe. Jeśli chodzi o samą obwodnicę, to na razie nie występują utrudnienia w ruchu na tej trasie. W Gdyni największe problemy można obecnie napotkać przy zjeździe z Obłuża. Zwalniamy też na Morskiej, od Cisowej do Chyloni. Dość sprawnie da się przejechać przez Rumię i Redę, natomiast w Wejherowie zwalniamy na I Brygady Pancernej, na odcinku od Puckiej do 12 Marca w kierunku Pieleszewa. Przybywa też aut na Chopina, Sobieskiego i Ofiar Piaśnicy. Krajowa szóstka na razie zaskakuje dość pozytywnie. Z niewielkimi spowolnieniami na trasie z Lęborka do Wejherowa trzeba się liczyć w Luzinie, Kębłowie i Gościcinie. W powiecie puckim również zaliczamy dość łagodny początek tygodnia po feriach. Nieco większy ruch można zaobserwować w centrum Pucka i Władysławowa oraz przy dojeździe do skrzyżowań w Połczynie i Celbowie.
11 lutego 2018

15:30

Zapalił się samochód na trasie Wejherowo - Krokowa na wysokości skrętu do Tyłowa. Straż już ugasiła pożar. Pasażerowie zdążyli opuścić pojazd. Szczęśliwie nikomu się nic nie stało - podaje Maciej.

9 lutego 2018

16:27

Utrzymują się duże utrudnienia w Gdyni na ulicy Śląskiej. To efekt kolizji, do której doszło około godziny 15:00. Kierowcy, jadąc w stronę dworca, stoją w korku już od centrum Riviera. Na tym odcinku można stracić nawet kilkanaście minut. Niestety, równoległa Władysława IV również jest dość poważnie zakorkowana. Na północy miasta przybyło aut na ulicy Morskiej, na odcinku od Grabówka do Chyloni. Estakada w stronę Obłuża korkuje się już od terminalu kontenerowego. W żółwim tempie pojedziemy też Hutniczą w stronę Cisowej. Na szczęście, bez problemów da się pokonać Obwodnicę Trójmiasta. Zważywszy, że dzisiaj piątek, jest to dobra informacja. Duży korek utworzył się za to na krajowej 20-stce, przy dojeździe do ronda w Chwaszczynie od strony Gdyni. W Rumi zwalniamy na Sobieskiego, od Janowa do węzła na wiadukcie. W Redzie natomiast redukujemy biegi na Gdańskiej, w pobliżu dworca kolejowego i przy dojeździe do skrzyżowania z Pucką. Korkuje się dojazd do Wejherowa krajową szóstką, zarówno od strony Pieleszewa, jak i Bolszewa. W śródmieściu nie rozpędzimy się na Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca. Na trasie do Lęborka nadal utrzymuje się spowolnienie przed Gościcinem. To samo dotyczy Luzina, gdzie korkuje się skrzyżowanie Lęborskiej z Wilczka. Kierowcy wybierający się na północ regionu nie muszą mieć powodów do niepokoju. Większy ruch da się zaobserwować jedynie na wojewódzkiej 215-stce, w pobliżu Jastrzębiej Góry.

15:27

Jeśli chodzi o lokalne drogi, najpoważniejsze utrudnienia można obecnie napotkać w centrum Gdyni, zwłaszcza na ulicy Śląskiej w stronę dworca, gdzie około godziny 15:00 doszło do kolizji. Za to Morską da się pokonać dość sprawnie w stronę Chyloni. W korku utkniemy na zjeździe z estakady do Obłuża i na Hutniczej. Obwodnica Trójmiasta na razie nie nastręcza poważniejszych problemów kierujących. Niewielkie spowolnienie da się odczuć w Demptowie, na jezdni w stronę Gdańska, i w okolicach węzła Wielki Kack. Lekki korek tworzy się też przy zjeździe w Chyloni. W Rumi zwalniamy na Sobieskiego w Janowie i przy wylocie ulicy Sabata. W Redzie powoli przytyka się natomiast Pucka w kierunku Rekowa. W Wejherowie, podobnie jak przez cały dzień, poruszamy się bez niespodzianek. Większego natężenia ruchu można się spodziewać na Sobieskiego, Rzeźnickiej, 12 Marca i Przemysłowej. Na krajowej szóstce w stronę Lęborka zwalniamy przede wszystkim na obcinku Bolszewo–Gościcino. Z kolei w Luzinie utworzył się kilkusetmetrowy korek w kierunku Wejherowa. Na północy regionu jest spokojnie. Zwalniamy przed skrzyżowaniami w Łebczu i Starzynie. Wolniej pojedziemy też w centrum Pucka.
Mapa korków

Widziałeś coś ciekawego?

captcha

Zadzwoń do nas: 691 699 431

rozkład SKM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z "Polityką Prywatności". Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. [x] AKCEPTUJ