Informacje z dróg

18 września 2017

07:28

Na odcinku Kosakowo–Pogórze nie ma szans na płynną jazdę, podobnie zresztą jest na Starym Obłużu, przy dojeździe do skrzyżowania Płk. Dąbka z Kwiatkowskiego. Ciasno jest również na Unruga przy estakadzie. Powoli przybywa aut na Hutniczej między estakadą a Pucką. Zbliżona sytuacja panuje na ulicy Morskiej, od Cisowej do wjazdu na obwodnicę. Jeśli chodzi o ekspresówkę, na razie nie tworzą się większe zatory, choć zwolnić należy na odcinkach leśnych, czyli w Demptowie i między Osową a Wielkim Kackiem w stronę Gdyni. Tłoczno jest również na ulicach zjazdowych z obwodnicy, a więc Chwarznieńskiej i Chwaszczyńskiej w Gdyni oraz Spacerowej i Słowackiego w Gdańsku. W Rumi korkuje się ulica Dąbrowskiego na odcinku od Gdańskiej do Pomorskiej, a także Sobieskiego od skrzyżowania z Towarową do Janowa. Jeśli chodzi o Redę, wolniej pojedziemy Gdańską przy dworcu, w kierunku ulicy Puckiej, oraz przed krzyżówką Rzemieślniczej z Wejherowską. W Wejherowie na razie, mimo niepogody, panuje spokój. Punktowe spowolnienia w ruchu są możliwe na Gdańskiej i I Brygady Pancernej w takich miejscach, jak skrzyżowanie z Orzeszkowej czy Rondo Solidarności. Zwalniamy również na Ofiar Piaśnicy, Sobieskiego i Chopina. Krajowa szóstka na odcinku Wejherowo–Lębork póki co jest w pełni przejezdna, a z lekkimi utrudnieniami w ruchu można się liczyć w Gościcinie, przed skrzyżowaniem ze Słoneczną, i w Luzinie, nieopodal krzyżówki z Wilczka. Na trasach północy regionu panuje spokój. Symptomy porannego ożywienia ruchu da się zaobserwować jedynie w Cetniewie, na ulicach Gdańskiej i Starowiejskiej we Władysławowie oraz w centrum Pucka.

15 września 2017

16:26

Utrzymuje się wzmożony ruch na drogach dojazdowych do Obwodnicy Trójmiasta. Ciasno jest więc na Słowackiego i Spacerowej w Gdańsku, gdzie dotarcie do ekspresówki może się wiązać ze stratą kilkunastu minut. Podobnie jest w Gdyni na Chwaszczyńskiej. Sama obwodnica raczej nie sprawia większych problemów, a wyjątkiem może być odcinek między węzłami Osowa i Dąbrowa. Cierpliwości wymagać może też zjazd z obwodnicy w Chyloni, a na pewno przyda się ona kierowcom udającym się w kierunku Obłuża. Korek rozciąga się bowiem od Ronda Solidarności, poprzez Janka Wiśniewskiego, aż po całą długość Estakady Kwiatkowskiego. Zderzak w zderzak pojedziemy też na Hutniczej i Chylońskiej. Niestety, nie ma mowy o sprawnym przejechaniu przez Rumię w stronę Redy. Korkuje się praktycznie całe miasto, aż do wiaduktu. Podobnie jest w Redzie na ulicy Gdańskiej – zator rozciąga się od Obwodowej do Puckiej. Tłoczno jest też w kierunku Górki Rekowskiej, choć pocieszające może być to, że na dalszych odcinkach wojewódzka 216-stka nie sprawia większych problemów. Nieco większy ruch można zaobserwować jedynie w centrum Pucka i Władysławowa, ale i tak nie ma tu mowy o paraliżu drogowym. Sytuacja na krajowej szóstce też bez większych zmian – korek panuje przede wszystkim w Gościcinie, w stronę Lęborka i w Luzinie. W Wejherowie korkuje się ulica Ofiar Piaśnicy, podobnie jest na Sobieskiego, Chopina, 3 Maja, Pomorskiej i Rybackiej.

15:28

Skoro mamy popołudniowy szczyt komunikacyjny, a w dodatku piątek, korkują się drogi dojazdowe do Obwodnicy Trójmiasta. Powoli pojedziemy Spacerową w Gdańsku praktycznie od samej Oliwy aż do Osowej. Podobnie jest na leśnym odcinku Słowackiego. Duży tłok panuje przy dojeździe do ronda w Chwaszczynie – od strony Dąbrowy zator liczyć jakieś dwa kilometry. Korkuje się również Chwaszczyńska na Karwinach. Zaczynają się już poważne kłopoty na Janka Wiśniewskiego przed estakadą i nie inaczej jest na zjeździe w stronę Obłuża. Obowiązkowo można tam stracić kilka długich minut. W żółwim tempie pojedziemy też Hutniczą w obie strony i Chylońską. W Rumi zwalniamy na dojeździe do wiaduktu od strony Janowa, a także na krzyżówce Dąbrowskiego ze Starowiejską. Problemy może też sprawiać przejazd przez Redę w kierunku Wejherowa – zator rozciąga się praktycznie już od skrzyżowania z Obwodową aż do Puckiej. W Wejherowie cierpliwości może wymagać pokonanie ulicy Ofiar Piaśnicy, mniej więcej od Karnowskiego do zjazdu na tranzytową szóstkę. Tłoczno jest również na Chopina, Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i Pomorskiej. W Bolszewie musimy zwolnić na Szkolnej i Zamostnej, a na drodze krajowej nr 6 w kierunku Lęborka – w Gościcinie, gdzie zator ma około dwóch kilometrów. Z lekki spowolnieniem trzeba się też liczyć w Luzinie, nieopodal skrzyżowania z ulicą Wilczka.
10:43

W Tyłowie doszło do dachowania pojazdu. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejscu są już służby.

08:29

Kolizja przy ArtParku w Bolszewie.

07:27

Największe opóźnienia jeszcze chwile temu panowały na obwodnicy Trójmiasta, a dokładniej przed zjazdem na Karwiny w kierunku Gdyni. Najprawdopodobniej doszło tam do kolizji. Ruch już się rozluźnił. Bez większych niespodzianek na krajowej szóstce. Choć momentami kierowcy poruszają się zderzak w zderzak, to nie należy się obawiać większych spowolnień. Od Lęborka po Bolszewo – praktycznie bez przeszkód. W Wejherowie najciaśniej jest na Sobieskiego, I Brygady Pancernej i Rybackiej. Z powodu prac drogowych przedłuża się także przejazd ulicą Ofiar Piaśnicy. W Redzie sporo aut, zwłaszcza na Wejherowskiej i Puckiej, ale ruch odbywa się płynnie. W Rumi natomiast zredukować biegi należy na ulicy Dąbrowskiego, dojeżdżając do Hutniczej, gdzie zator ciągnie się do Chyloni. Zwolnić trzeba także na Morskiej w Gdyni oraz na Żeromskiego i Pułkownika Dąbka w kierunku Obłuża. Śmiało można się poruszać głównymi arteriami powiatu puckiego.

14 września 2017

16:21

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców udających się w stronę gdyńskiego Obłuża – korek zaczyna się już na Janka Wiśniewskiego, przed wjazdem na estakadę. Zakorkowane są również ulice Hutnicza i Unruga, aż do Puckiej. Problemy może też sprawiać zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, gdzie zator sięga około pół kilometra. Za to poprawiła się sytuacja na samej ekspresówce oraz na drogach dojazdowych. Ciasno jest jeszcze na Chwaszczyńskiej, Sopockiej w stronę Karwin i na Spacerowej w Gdańsku-Oliwie, gdzie utkniemy w tłoku na całym leśnym odcinku. Na drodze krajowej nr 6 musimy zwolnić na skrzyżowaniu z ul. Wilczka w stronę Wejherowa i w Gościcinie, na kilometr przed skrzyżowaniem z ulicą Szeroką. W samym Wejherowie przytykają się ulice Sobieskiego, od Batalionu Morskiego do 3 Maja, a także Strzelecka, Świętego Jana, Rzeźnicka, 12 Marca i Rybacka. Na Gdańskiej postoimy trochę dłużej przed dojazdem do skrzyżowania z Rybacką, w stronę Lęborka. W Redzie korkuje się ul. Pucka oraz Gdańska na wysokości Łąkowej i Obwodowej. Zwolnić trzeba też przy krzyżówce Wejherowskiej z Drogowców. Dość powoli pojedziemy też w Rumi – od Janowa w stronę centrum. Nie ma możliwości, aby się rozpędzić na ulicach Dąbrowskiego, Starowiejskiej i Dębogórskiej przy dojeździe do ronda u zbiegu ulic Kosynierów i Ceynowy.
15:27

W Gdyni nasila się ruch na Wielkopolskiej do Karwin. Podobnie jest przy dojeździe do krzyżówki Małokackiej z Rolniczą na Witominie. Coraz tłoczniej robi się przy zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego na Obłuże. W korku stoi Hutnicza – od estakady do Puckiej. Punktowe spowolnienia w ruchu można też napotkać na ul. Morskiej, od Cisowej do wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Sama obwodnica na razie jest w pełni przejezdna, choć zwolnić trzeba na odcinku leśnym w Demptowie i przy węźle Południe. W Rumi tłoczno jest przy dojeździe do ronda ul. Gdańską i Dąbrowskiego. Przed wiaduktem na Sobieskiego uformował się 500-metrowy zator. W Redzie zwalniamy na odcinku między Łąkową a Pucką. Utrudniony jest też przejazd wojewódzką 216-stką w stronę Górki Rekowskiej. Dalej na północ podróżujemy już bez większych przestojów. W Pucku zwalniamy jedynie na głównych ulicach, czyli skrzyżowaniu Helskiej z Żarnowiecką, na Wejherowskiej i na 10 Lutego. Spokój panuje również nad samym morzem, a więc na drogach nr 215 i 216. We Władysławowie nieco więcej pojazdów można obecnie spotkać tylko na ul. Żeromskiego. W Wejherowie nasila się szczyt komunikacyjny, choć na razie przejeżdżamy przez miasto dość sprawnie. Problemy można napotkać, jadąc ulicą Ofiar Piaśnicy w stronę tranzytowej szóstki. Podobnie jest na Sobieskiego, Chopina i 3 Maja, do skrzyżowania z Kościuszki. Poza tym zwalniamy przede wszystkim przed światłami i przejazdami kolejowymi.

13:04

Potrącenie na ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Wejherowie.

09:27

Powoli uspokaja się poranny szczyt komunikacyjny na głównych drogach naszego regionu. W miarę spokojnie przejedziemy już Obwodnicą Trójmiasta, a lekkie problemy może sprawiać zjazd z tej trasy w Chyloni. Dość sprawnie poruszamy się też Estakadą Kwiatkowskiego, a przytykają się jedynie pobliskie drogi zjazdowe z estakady, czyli Hutnicza i Janka Wiśniewskiego. Niewielkie korki utrzymują się jeszcze na Chwarznieńskiej i Sopockiej w stronę Karwin. Dojazd do ekspresówki od strony Cisowej również może wymagać większej cierpliwości. W Rumi wciąż jeszcze dość tłoczono jest na Sobieskiego w pobliżu galerii handlowej, i na Dąbrowskiego. W Redzie przytykają się okolice krzyżówki Gdańskiej z Obwodową i Pucką. W Wejherowie na tranzytowej szóstce nie powinniśmy napotkać na większe utrudnienia. Przytykają się jedynie główne skrzyżowania z ulicami: Orzeszkowej, Rybacką, Pucką i Batalionu Morskiego. Nadal korkuje się również ulica Ofiar Piaśnicy od strony wjazdu do miasta. Poza tym zwalniamy obowiązkowo na Sobieskiego, Strzeleckiej, Rzeźnickiej i Chopina. Na krajowej szóstce trzeba uważać w Bolszewie, za skrzyżowaniem z Zamostną w stronę Lęborka i w Gościcinie, od krzyżówki ze Słoneczną do dworca, w kierunku Wejherowa. Poza tym lekkie zagęszczenie ruchu można zauważyć w Luzinie i Strzebielinie.
Mapa korków

Widziałeś coś ciekawego?

captcha

Zadzwoń do nas: 691 699 431

rozkład SKM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z "Polityką Prywatności". Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. [x] AKCEPTUJ