Wiadomości

Do poważnego zderzenia doszło w Wejherowie

2018-05-14 16:35 raz
Do poważnego zderzenia doszło w Wejherowie
fot. Czytelnik Grzegorz

Wejherowscy strażacy o wypadku, do którego doszło na krajowej szóstce, zostali poinformowani po południu w poniedziałek (14 maja). Na miejsce od razu wysłano wozy bojowe i karetki pogotowia.

Jak się okazało na miejscu zdarzenia, w okolicach skrzyżowania ulic I Brygady Wojska Polskiego i Fryderyka Chopina, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM
fot. Czytelnik Grzegorz fot. Czytelnik Grzegorz
Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik
Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM
Fot. Marek/TTM
fot. Czytelnik Grzegorz
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Jak podał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, pięć osób zostało poszkodowanych. Oprócz karetek konieczne było także przysłanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Materiał filmowy Twojej Telewizji Morskiej z miejsca wypadku można znaleźć tutaj.

raz

...
...

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (37)

fiflus 2018.05.17 14:18
Oceń:

Janek ty buraku od pługa oderwany nie dawno zdałeś na kartę wożnicy tylko końi nie masz a ty już tu marzysz o x6 chamie ze wsi

Widz 2018.05.15 15:49
Oceń:

Dodam tylko ze Mondeo jechalo z kierunku Gdyni w kierubku Bolszewa .

Widz 2018.05.15 15:46
Oceń:

Z tego co wiem to Seat skrecał na Zielonym z kierunku Bolszewa do szpitala a Mondeo na Czerwonym wjechal z impetem i spowodowal wypadek .

Lotnik 2018.05.15 10:38
Oceń:

Serio? Wypadek 500 metrów od szpitala i wysyłają śmigłowiec? O.O

Zdunek 2018.05.17 09:02
Oceń:

Do szpitala w Gdańsku poleciała ciężarna kobieta. Nie rozumiem czym się tu oburzać....

Mariol 2018.05.15 13:16
Oceń:

A może ten ktoś został dalej przetransportowany np. Do Gdańska ale serio wystarczy pomyśleć:)

obserwator 2018.05.15 11:14
Oceń:

Śmigłowiec był przed wypadkiem na lądowisku koło szpitala i poleciał aby wspomóc pogotowie ratunkowe, których było chyba 3. Poszkodowanych było 5

Gość 2018.05.14 22:31
Oceń:
Janek 2018.05.14 22:28
Oceń:

Ten seat i tak już miał dość. Widać, że w niejednej kolizji już uczestniczył. Ale cóż - jaki kierowca takie auto. Nikt normalny seatem nie jeździ, tym bardziej takim starym śmieciem, kto badania daje na takie wynalazki. ten ford też nie lepszy, lata świetności miał 20 lat temu, skąd to ludzie wyciągają, z archiwum? Ja jak jadę moim X6 to nawet nie chamujem jak widze takie cos, włonczam tylko wycieraczki i mocniej wciskam pendał gazu.

ktoś 2018.05.17 10:03
Oceń:

Będziesz miał wydatek kolego tyle Ci powiem

xx 2018.05.16 03:38
Oceń:

chamujem to też nie polszczyzna gościu. To że masz furę i krytykujesz tych co mają gorsze auta nie oznacza że jesteś Bogiem. Po prostu trochę lepiej Ci się w życiu udało ale słoma z butów wystaje na kilometr po Twej wypowiedzi. Wieś tańczy i śpiewa!!!

Ktoś 2018.05.15 09:11
Oceń:

Janek zamiast wycieraczek "włoncz" myślenie gamoniu.
Niby masz X6 a zachowujesz się jak granatem od pługa oderwany.

Ewa 2018.05.15 08:53
Oceń:

Każdy ma taki samochód na jaki Jego stać.U Ciebie Janek zauważyłam,że masz duży samochód,a mały mózg!!!
Polecam zainwestować nie tylko w samochód,ale też w słownik poprawnej polszczyzny

Mała 2018.05.15 07:42
Oceń:

Włonczam?
Hym, Twoja wypowiedz była by na prawdę interesująca ale po tym słowie już się ośmieszyłeś... No ale cóż, pochwalić autem się musiałeś czyli rozum masz trochę mały ;)
Pozdrawiam Mała ;)
P.S. Masz w domu włONcznik czy włĄcznik?

Nikt 2018.05.14 21:51
Oceń:

Czytam te komentarze to, aż mi się rzygac chce... Większość tutaj to mistrz kierownicy. Kto nigdy nie miał wypadku tudzież kolizji niech się nie odzywa. Takie sytuacje zdarzają w CAŁEJ Polsce a na nadmorskim to wlasnie Janusze i Grażyny mają najwięcej do powiedzenia...

Nic nadzwyczajnego 2018.05.15 09:01
Oceń:

Poczytaj trójmiasto pl tam dopiero Grażyn i Januszy gdy dojdzie do jakiejś kolizji...

Zorientowany 2018.05.14 21:06
Oceń:

Powtarzam : Drogówka do roboty. Karać, Karać, Karać za każde wykroczenie. Dlaczego CODZIENNIE widzę przejazdy na czerwonym, wyprzedzanie na przejściu a o prędkości lepiej nie wspominać?

Michał 2018.05.14 20:54
Oceń:

Pamiętam, kiedy zamontowano kamery na krajówce przy ul.Orzeszkowej, kiedy lokalne PO rozpętało awanturę z tego powodu, kierowcy przez jakiś czas zatrzymywali się przed światłem pomarańczowym. Ale, wszystko wróciło do smutnej normy. Coraz więcej kierowców wjeżdża niekoniecznie przy wczesnym czerwonym, dlatego takie wypadki mnie nie dziwią.

Rk53 2018.05.15 06:25
Oceń:

Bo kamery na Orzeszkowej są niepotrzebne. Powodowały więcej kolizji i wypadków. Protesty były słuszne bez względu na to kto je zainspirował. A że spowodował zemstę Dyrekcji Dróg Krajowych i wprowadzenie kretyńskiego ograniczenia prędkošci do 50 km/h na dwupasmowej trasie to już inna sprawa panie kolego miłośniku zakłamanego Pisu.

Michał 2018.05.15 20:18
Oceń:

W takim razie bardzo się różnimy, ja uważam, że kamery powinny być zamontowane na większości skrzyżowaniach z sygnalizacją, z pewnością na tych o dużym ruchu. Zwolnimy przy zbliżaniu się do skrzyżowania, zachowajmy bezpieczną odległość, wtedy ilość wypadków zmaleje prawie do zera. A Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podlega rządowi, a rządziło wtedy PO. Jak w takim razie mogło się mścić na protest lokalnych struktur PO.

AndrzejPL 2018.05.15 06:28
Oceń:

PIS nie jest zakłamany

Marko 2018.05.14 20:15
Oceń:

Sie wyklepie i sprzeda jako nie bity-malowany .
100% sprawny

dar 2018.05.14 19:35
Oceń:

Drugi taki wypadek w ciągu tygodnia , w poprzednią niedziele identyczny

pikok 2018.05.14 19:28
Oceń:

I wielkie brawa za postawę!
90% ludzi nie wie co powinno się robić w takich wypadkach! Każdy kierowca powinien przejśc kurs PP i to nie taki że zakuje i zda!

Po rozum do głowy 2018.05.14 19:25
Oceń:

Wypadek ma jednym z większych skrzyżowań i 3/4 Wejherowa stoi w korku! Bo Grażyna z Januszem jadąc obok muszą zwolnić do 2km/h i zobaczyć co się stało! Jakby pierwszy raz widzieli wypadek lub kolizję! Później będą się chwalić czego to oni nie widzieli!!!!!!!! A ciekawe czy widzieli jaki korek powstał przez nich i innych Grażyn i Januszów!
Uprzedzając odpowiedzi!
Straż pożarna stawia takie czerwono-białe słupki na ziemi, i w tym obszarze się poruszają bezpiecznie wszystkie służby! Nie trzeba zwalniać do 2 km/h aby bezpiecznie ich minąć! To po prostu ludzka ciekawość która tworzy korki przy zdarzeniach tego typu, a reszta " normalnych " wkurza się na takich właśnie!

Szef 2018.05.14 19:39
Oceń:

Co Ty gościu gadasz za pierdoły i komu one służą? Zamknięcie jednego pasa w godzinach szczytu zawsze powoduje ogromne korki. Sam fakt, że w tym miejscu kierowcy wjeżdżali na zamek powodował znaczące obniżenie prędkości. Wsiadaj do tego swojego golfa sklejonego gumą do żucia, poleruj ortaliony i jape trzymaj

blah 2018.05.14 20:30
Oceń:

A to źle, że jechali na zamek?

Dawid 2018.05.14 19:20
Oceń:

Pomagałem to ogarnąć zaraz po. Niestety wiedza i wyobraźnia ludzi pozostawia troche do życzenia, zachowania typu szarpanie drzwiami żeby sprobowac je urwać gdy w środku jest kobieta z możliwym urazem kręgosłupa i miednicy albo bujanie dzieckiem po wypadku w nosidełku. Pomogłem na ile mogłem. Przyjechało pogotowie i straż to przekazałem co wiem i pojechałem dalej.

fru 2018.05.14 19:17
Oceń:

Czyżby kierowca forda chciał pocisnąć prosto z przejazdu na Chopina a seacik skręcał w lewo?
Albo seacik na późnym ( bardzo późnym czerwonym) skręca do szpitala a kierowca forda szybko rusza z czerwonego spod przejazdu.?

Zdunek 2018.05.17 09:07
Oceń:

Seat nie mógł pojechać na późnym czerwonym tak by mondeo w niego przygrzmociło, bo potem dopiero masz resztę skrętów, po dłuższej chwili się tam zielone na wprost zapala.
Ja jestem zdania że Seat jechał poprawnie, pierwszy wyjeżdżający samochód, a kierowca Mondeo popier... nie wiadomo ile, doszedł do wniosku że nie ma sensu hamować i sobie śmignie na późnym pomarańczowym/wczesnym czerwonym. Jedno z drugim nie zgrało i mondziak(mondzioł) przypierniczył...

Bo tam światło czerwone i skrętne zielone zapalają się prawie w tym samym momencie

Michał 2018.05.14 19:37
Oceń:

A może jeszcze seaciczek. Wielu ze zdrobnieniami, po prostu wariuje.

Matemblewo 2018.05.14 21:39
Oceń:

To taki regionalizm. Gwara wiejska. Przywykniesz.

Michał 2018.05.15 05:01
Oceń:

Nie, to jest problem ogólnopolski. Nie mówi się pieniądze, a pieniążki, nie mówi się krótko, a króciutko czy zamiast szybko, szybciutko. Czasami, przez te zdrobniałe zwroty język polski staje się po prostu mało poważny.

Ja 2018.05.14 18:03
Oceń:

Niech ludzie zaliczą kursy pierwszej pomocy zamiast przeszkadzać ratownikom i bezczynnie stać.

Dobrodziej 2018.05.14 17:35
Oceń:

Dawid czyli co przejść jakby nic się nie stało ? , niech chociaż 1 osoba zobaczy jak udzielana jest pierwsza pomoc być może kiedyś ta osoba dzieki temu będzie mogła udzielić pierwszą pomoc