21.04.2018 15:30 2 raz

W wakacje nauczą dzieci boksować i samoobrony

Mat. pras.

To prawdziwa gratka dla młodych miłośników sportu i sztuk walki. Dzięki wsparciu władz Wejherowa, w wakacje będą organizowane zajęcia kickboxingu. Co ważne, mistrzowie tej dyscypliny dzieci szkolić będą bezpłatnie.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe w lipcu zorganizuje darmowe zajęcia z kickboxingu dla dzieci w wieku 8–12 lat. Odbywać się będą w salce Fight Zone GYM przy ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego.

Treningi kickboxingu, zajęcia ogólnorozwojowe i elementy samoobrony prowadzić będą trenerzy klubu, w tym Rafał Karcz, trener Kadry Narodowej juniorów w kickboxingu – informują organizatorzy. – Liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Jest to doskonała okazja dla dzieci, które chcą zapoznać się ze sportami walki. Treningi, dzięki dotacji Miasta Wejherowa na ten cel, są zupełnie darmowe.

Wstępnie wiadomo, że zajęcia odbywać się będą przez cały lipiec w poniedziałki o godzinie 16:30.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zgłosić chęć zapisania dziecka na zajęcia lipcowe na adres email: [email protected] lub zadzwonić pod nr tel. 695 650 914. Po więcej informacji nt. klubu można znaleźć na stronie www.sportwejherowo.pl lub na Facebooku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...