Wiadomości

Dwa wypadki w powiecie puckim, ranne dziecko

2018-04-15 17:53 Kwt
Dwa wypadki w powiecie puckim, ranne dziecko
fot. Vicaro

W niedzielę (15.04) na terenie powiatu puckiego doszło o dwóch zdarzeń drogowych, pierwszy miał miejsce w Dębogórzu (gmina Kosakowo), kolejny w Łebczu (gmina Puck).

W Dębogórzu zderzyły się dwa auta osobowe oraz dwa motocykle.

  • Informacja o tym zdarzeniu wpłynęła do nas o 13:51. Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala w Gdyni - informują strażacy z Pucka.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 16:45 w Łebczu. Jak informują świadkowie, wśród rannych jest dziecko.

  • Zderzyły się trzy auta, dwie osoby zostały poszkodowane - dodają strażacy.

Na miejsce wezwano policję, która wyjaśnia przebieg oraz okoliczności tych zdarzeń.

fot. Vicaro
fot. Vicaro

Kwt

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (14)

Meg 2018.04.17 13:33
Oceń:

Noo bo przecież tam jeżdżą tylko ludzie z Łebcza ...
Dziękować Bogu ze nikomu nic się nie stało , szczególnie temu maleństwu !

inko 2018.04.16 11:54
Oceń:

tych buraków z łebcza powinni na ponowne egzaminy wysłać

Wladek 2018.04.16 12:04
Oceń:

A skąd wiesz, że kierowcy byli z Łebcza co cwaniaczku?

chcecxd 2018.04.16 11:38
Oceń:

jak sie zapitala tak sie to konczy!!! chorzy ludzie

Anonim 2018.04.16 11:03
Oceń:

Powinni zrobic rondo w Łebczu na krzyżówce. Miejsce jest. Na zachodzie sa malutkie ronda. Tiry normalnie sobie radza. Sygnalizacja nic nie da. Wypadki i tak beda. Rondo jest najbezpieczniejszym skrzyzowaniem.

roy 2018.04.15 20:27
Oceń:

ale macie problem....na was też kiedyś przyjdzie pora ....kij ma dwa końce więc ...uważajcie...też jesteście niedzielnymi kierowcami

audi a cztery nie bite walone stan idealny 2018.04.15 20:09
Oceń:

Nie umisz jeżdzić Kaszubie.
To nie wsiadaj za kółko tylko doginaj modlić się bo sklepy zamknięte ...

Michał 2018.04.16 19:25
Oceń:

A z ciebie bosy antku, taki mistrz kierownicy.

Kaszub 2018.04.16 12:30
Oceń:

A gdzie ma mieszkac kadzub na kadzubach ty pewnie tu przyjechales z mazur lub slaska bo nie miales co do gara wlozyc

Tomi 2018.04.15 19:07
Oceń:

Już niedługo krzyżówka w Łebczu stanie się znana, niestety z negatywnej strony.

equino 2018.04.15 19:50
Oceń:

ależ ona jest znana. Szkoda, że przy budowie drogi do Władka nie zrobili odpowiednich prac zridem i nie wydzielili gruntów pod rondo. Ogólnie ma tam być zamontowana sygnalizacja.

OBSREWATOR 2018.04.15 20:57
Oceń:

wiejska droga i sygnalizacja ha ha ha

zorro 2018.04.15 19:55
Oceń:

Powinno być rondo, jest miejsce.