14.03.2018 15:06 0 mike

Przedsiębiorcy z Kaszub spotkają się na Kociewiu

Mat. pras.

Zarówno przedstawiciele dużych, uznanych firm na Pomorzu, jak i początkujący biznesmeni będą mogli podzielić się doświadczeniami na spotkaniu „Biznes po Kociewsku”. Jest to wydarzenie promujące biznes i przedsiębiorczość, które stanowi platformę wymiany doświadczeń, a także stwarza możliwości inspiracji. Nie zabraknie na nim również przedsiębiorców z Kaszub.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych szeroko pojmowaną tematyką biznesową do Hotelu Bachus w Starogardzie Gdańskim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z różnorodnych branż, niezależnie od wielkości firmy. Będą goście z Kaszub i Trójmiasta, przedstawiciele różnego rodzaju biznes, sportowcy i celebryci – zachęca Marzena Konieczna, współorganizatorka spotkania.

Mile widziane są więc osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w przedsiębiorczości, szukają inspiracji i kontaktów.

Każdy może przyjść, nawet te osoby, które dopiero mają w planie prowadzenie biznesu. Jesteśmy też po to, aby łączyć ludzi, stwarzać możliwości rozmowy. Na naszych spotkaniach nikt nie stoi pod ścianą – podkreśla Grzegorz Gosk. – Robimy wszystko, aby pomóc innym przedsiębiorcom. W spotkaniach mogą brać udział również osoby pracują na etacie – dodaje.

W Starogardzie Gdańskim spodziewany jest komplet gości, co potwierdza wartość tej inicjatywy. Poprzednie spotkanie – „Biznes po Kaszubsku” – odbyło się 16 listopada 2017 roku w Hotelu Olimp, w Wejherowie.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...