19.02.2018 17:11 0 Kwt/PO w Gdańsku

Darmowe porady prawne przez cały tydzień

www.pixabay.com

Od poniedziałku (19.02) na terenie województwa pomorskiego odbywa się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Wsparcia udzielają specjaliści z różnych ośrodków i instytucji. Pomoc prawników i psychologów jest bezpłatna.

Zadaniem tego wydarzenia jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

  • Od 19 do 25 lutego 2018 roku zapraszamy osoby zainteresowane do Prokuratury Okręgowej oraz wszystkich prokuraturach rejonowych okręgu gdańskiego. Będą mogły spotkać się z prokuratorami, porozmawiać i uzyskać informacje o uprawnieniach przysługujących pokrzywdzonym , jak i o sposobie załatwienia sprawy. W siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyznaczeni prokuratorzy będą do dyspozycji osób zainteresowanych w godzinach od 9.30 do 13.30 - informuje Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.

Porad ofiarom przestępstw będą udzielać także prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Pucku. Czekają oni do piątku przy ul. Wejherowskiej 3, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin dyżurów w prokuraturach rejonowych są dostępne na tablicach informacyjnych poszczególnych jednostek. Informacje takie można uzyskać również telefonicznie. Adresy oraz telefony kontaktowe wszystkich prokuratur okręgu gdańskiego dostępne są na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Gdańsku: www.gdansk.po.gov.pl

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...