POGODA Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -13°C do -11°C, lokalnie do -16°C. Najniższa tremperatura w rejonie Kaszub i Żuław. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h wschodni, nad ranem zmienny.

Wiadomości

Wejherowo: Osobówka wjechała w przystanek

2018-02-14 17:53 raz
Wejherowo: Osobówka wjechała w przystanek
fot. od Czytelników

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w centrum Wejherowa w środę (14 lutego) w godzinach popołudniowych. Na miejscu interweniowali policjanci.

Informację portalowi Narmorski24.pl przekazali Czytelnicy.

Wejherowo, ulica św. Jana, auto uderza w przystanek, na miejsce zdarzenia przyjeżdża policja i karetka – relacjonowali.

Wejherowska policja potwierdziła, że stróże prawa interweniowali w tym rejonie miasta. Jak się okazało, 61-letni kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek autobusowy oraz w zaparkowany obok inny samochód.

Nikt nie ucierpiał – zaznacza asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Kierowca auta został ukarany mandatem.

raz

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (10)

D...... 2018.02.15 12:43
Oceń:

Ludzie wchodzą na pasy jak śnięte ryby tragedia

Ona 2018.02.14 23:35
Oceń:

Po pierwsze kierowca nie wyhamowal bo na pasy wpadła kobieta gwałtownie

bezlitosny 2018.02.14 18:25
Oceń:

Dalej pobłażajcie kierowcom, to następnym razem wjedzie w ludzi i ich pozabija. Mandatem? 250 zł i 6 punktów? Na pewno jest zdruzgotany po takiej "karze", a w świat poszło wielkie ostrzeżenie...

Toja 2018.02.15 08:35
Oceń:

Na torach giną również piesi. To co?-dożywocie dla maszynisty ?

w******** 2018.02.15 08:21
Oceń:

Ty bezlitosny ty K**** jesteś d****** bezlitosnym ty się nieuku j***** nie wypowiadaj jak się nie znasz

Natalka . 2018.02.14 18:53
Oceń:

Ale mądry jesteś. Z buta pewnie z*********sz bo zdać nie możesz i masz problem do innych? 250 zł?

Michał 2018.02.14 22:26
Oceń:

Co za bełkot, nie stać ciebie na mądrzejszy wpis. Ponadto, dlaczego litujesz się nad niemłodym piratem., Tylko cud boży sprawił, że nie doszło do tragedii. Szkoda, że niektórzy i co najbardziej szokujące, także starsi kierowcy, nie rozróżniają pór roku.

kret 2018.02.14 18:01
Oceń:

jaka piękna Lancia <3

Lusi1964 2018.02.15 00:29
Oceń:

Pokazany jest samochód poszkodowany

Kszysiu Hildebrant 2018.02.14 19:42
Oceń:

Piękna, zamawiam do ratusza!