Wiadomości

Żelazno: Samochód potrącił dziecko

2018-02-14 10:28 Kwt
Żelazno: Samochód potrącił dziecko
Fot. Damian/TTM

Około godziny 8:00 na drodze wojewódzkiej numer 213 w Żelaźnie samochód osobowy potrącił dziecko. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i zespół ratownictwa medycznego.

W Żelaźnie doszło do potrącenia 10-letniej dziewczynki. Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej, jeden z Wejherowa, drugi z OSP Choczewo. Po dojechaniu na miejsce zespół ratownictwa udzielał pomocy dziecku, które było przytomne. W tym czasie droga była całkowicie zamknięta - relacjonuje kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Na czas prowadzonych działań przez policję, wprowadzono ruch wahadłowy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Kwt

Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM
Fot. Damian/TTM

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (16)

Nie jeżdżę pksem 2018.02.17 19:44
Oceń:

Wojt dostaje odstepne za to ze trzyma ten caly pks na gminie i staje takie zielone padło a inni kierowcy pojecia nie mają ze to autobus szkolny zero oznaczeń trzeba z tym skończyć

Renata 2018.02.15 13:19
Oceń:

Wy nawet nie wiecie co ta rodzina przeżyła to tragedia i nikomu tego nie życzę

Renata 2018.02.15 13:14
Oceń:

Nie należy oceniać dziecka jeśli się nie wie co tak naprawdę się stało gdyby opiekunka nie wypuściła jej z autobusu to by do tego nie doszło i ona ma 9lat nie osiem i nie dziesięć

... 2018.02.15 15:20
Oceń:

Gdyby opiekunka jej nie wypuściła? Zastanów się. Dzieciak nawet nie wsiadł do autobusu.

Wiedzma 2018.02.16 09:59
Oceń:

Nie byles nie widziales nie komentuj

... 2018.02.17 12:48
Oceń:
Zenek Martyniuk 2018.02.14 17:20
Oceń:

Jak do tego doszło nie wiem, nie mogę jeść, nie mogę spać...

waldek 2018.02.14 16:21
Oceń:

Widać na zdjęciach autobus PKS na przystanku, pewnie dzieciak wybiegł zza autobusu lub biegło do autobusu. Na miejscu widać odpowiednie służby ale służby wewnętrznej PKS-u nie widać. Mowa o Nadzorze Ruchu PKS, czyżby zajmowali się tylko sprawdzaniem biletów?, a jak jest jakieś zdarzenie drogowe to już im ciężko?. Pracuję w Trójmieście i tam Nadzór Ruchu jest jedną ze służb które są pierwsze na miejscu zdarzenia. Ponad to , jak już firma PKS ma coś takiego jak wymieniona służba, to od czasu do czasu mogli by zabezpieczyć przystanki autobusowe w relacjach szkolnych. https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadzór_ruchu

kolo 2018.02.14 16:02
Oceń:

Durny dzieciak, niewychowany.

Monia 2018.02.14 21:02
Oceń:

Ten durny dzieciak przechodził z tego co wiem przez pasy które idą przy samym przystanku i ten komentarz nie bardzo jest na miejscu jeśli nie wie się konkretów

Gdzies w gminie choczewo 2018.02.14 14:12
Oceń:

No to teraz pytanie zasadnicze czy dziecko bylo z opiekunem czy poprostu same !!!!

Mmmm 2018.02.14 14:52
Oceń:

Po ukończeniu 7 roku życia dziecko, może poruszać się samo więc co to za pytanie. Nie popadajmy w paranoje będąc z dziećmi 24 godziny na dobę. Teraz należy trzymać kciuki, aby wszystko było ok, anie szukać winy w rodzicach

zdziwiony 2018.02.14 11:22
Oceń:

Ja to proszę pana jeżdżę szybko i bezpiecznie

Iza 2018.02.14 11:04
Oceń:

8 lat ma to dziecko

Ja 2018.02.14 11:30
Oceń:

Jak do tego doszło?

Metax 2018.02.14 17:47
Oceń: