12.02.2018 13:30 2 Kwt/SP Nowy Sącz

Władze powiatu i przedsiębiorcy z rewizytą na Sądecczyźnie

fot. Maria Olszowska/SP Nowy Sącz

W miniony piątek (9 lutego) przedsiębiorcy z terenu powiatu wejherowskiego wraz ze starostą wejherowskim wyjechali do Nowego Sącza, aby wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe kontakty z lokalnymi biznesmenami.

Delegacja przedsiębiorców z powiatu wejherowskiego, na czele ze starostą Gabrielą Lisius, udała się z rewizytą na Sądecczyznę. W trakcie spotkania z władzami powiatu nowosądeckiego, starostą Markiem Pławiakiem i wicestarostą Antonim Koszykiem, poruszono wiele istotnych tematów.

Witam na ziemi sądeckiej – mówił podczas spotkania starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Cieszę się, że nasza współpraca się rozwija. Tym razem gościmy przedsiębiorców z powiatu wejherowskiego, którzy spotkają się z szefami firm z naszego terenu. Nie jest wykluczone, że zaowocuje to dobrą współpracą i wymianą doświadczeń.

W spotkaniach wzięli udział: Gabriela Lisius, starosta wejherowski; Kazimierz Bistroń, członek zarządu; Robert Lorbiecki, dyrektor Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego; Dariusz Hebel, a także przedsiębiorcy: Dariusz Schmidtke, Agnieszka Kamińska, Tadeusz Kij, Robert Pstrągowski i Katarzyna Szalewska.

Członkowie delegacji zwiedzili Krynicę-Zdrój, sanatoria, Dolinę Popradu, zaporę i elektrownię wodną Rożnów, Tropie oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Goście wzięli także udział w Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...