POGODA O/Morski IMGW ostrzega w nocy 21/22.01 i rano 22.01 miejscami oblodzenie nawierzchni dróg i chodników. Ślisko!

Wiadomości

Wyrwali okno i kradli kable – trafili do policyjnej celi

2018-01-12 16:00 Redakcja
Wyrwali okno i kradli kable – trafili do policyjnej celi
Źródło: KWP Gdańsk

Trzech mężczyzn w czwartek (11 stycznia) postanowiło obrabować jeden z domów jednorodzinnych na terenie gminy Wejherowo. Zamiast jednak uciec z łupem, prosto z miejsca przestępstwa trafili do policyjnej celi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w czwartek (11 stycznia) otrzymali zgłoszenie, że prawdopodobnie ktoś się włamuje do jednego z podwejherowskich domów jednorodzinnych. Na miejsce wysłano patrol.

Po krótkiej obserwacji budynku funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i na miejscu zdarzenia zatrzymali trzech włamywaczy – relacjonują przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. – Jak ustalili, sprawcy wyważyli okno i dostali się do środka doku, z którego kradli przewody eklektyczne.

Złodziejami okazali się mężczyźni w wieku 22, 26 i 35 lat. Obaj spędzili noc w policyjnej celi.

Kryminalni, pracując nad sprawami innych przestępstw, ustalili, że jeden z zatrzymanych mężczyzn ma związek również z innymi włamaniami i kradzieżami, za co wczoraj usłyszał łącznie pięć zarzutów – dodają pomorscy mundurowi. - Funkcjonariusze odzyskali część kradzionych przedmiotów.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia, natomiast za zniszczenie mienia – nawet do 5 lat.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (12)

hahanka 2018.01.14 09:29
Oceń:

Uśmiałam się , nadaje się na pulitzera .

fiflus 2018.01.13 12:01
Oceń:

a trzeci to był policjant który pojechał wypalać kable do pobliskiego lasu żeby sprzedać na złom

FALCO MIX 2018.01.13 08:34
Oceń:

A trzeciemu zaproponowali pracę w nadmorskim będzie pisał durnowate artykuły!!!!

70 2018.01.13 21:00
Oceń:

Z Twojej wsi Falco COŚ TAM

a ja 2018.01.12 18:37
Oceń:

Ten artykuł to coś w stylu: jadą dwa tramwaje, jeden skręcił w prawo , drugi skręcił w lewo a trzeci pojechał za nimi

CCC 2018.01.12 18:34
Oceń:

dobrze że tych trzech to dwóch , zawsze to więcej miejsca w celi

ja2 2018.01.12 16:21
Oceń:

Złodziejami okazali się mężczyźni w wieku 22, 26 i 35 lat. Obaj spędzili noc w policyjnej celi. ???Trzeci noc spędził ??? na dworcu ??

maniek 2018.01.12 17:45
Oceń:

A trzeci co był tępy poszedł do łączności ...

gumiś 2018.01.12 23:52
Oceń:

ti ta ta ta ta ta ti ta ta ta ta ta

007 2018.01.12 16:19
Oceń:

Złodziejami okazali się mężczyźni w wieku 22, 26 i 35 lat. Obaj spędzili noc w policyjnej celi... To ilu ich było?

herbata w normie 2018.01.12 16:50
Oceń:

Dwóch, tylko że jeden miał wątpliwości co do swojego faktycznego wieku.

ja 2018.01.12 16:18
Oceń:

droga redakcjo LITERÓWKI .