Wiadomości

Choinkowy zawrót głowy – znamy zwycięzców!

2018-01-12 11:15 Redakcja
Choinkowy zawrót głowy – znamy zwycięzców!
Fot. archiwum

Wybraliśmy zwycięzców, a właściwie zwyciężczynie, naszego konkursu Choinkowy zawrót głowy. Warto jednak podkreślić, że wszystkie nadesłane zdjęcia drzewek były wyjątkowe i piękne.

Na kilkudziesięciu zdjęciach, które otrzymaliśmy w ramach konkursu, były drzewka żywe i sztuczne. Nie brakło wymyślnych ozdób, ale również i tradycyjnych dekoracji, dobrze znanych i lubianych już od dziesięcioleci.

Zwycięskie drzewo należy do pani Hanny.

Fot. Hania
Fot. Hania

Drugie miejsce w konkursie przyznaliśmy pani Natalii.

Fot. Natalia
Fot. Natalia

Obu paniom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu Twojej Telewizji Morskiej (ul. Przemysłowa 3, Wejherowo).

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za piękne zdjęcia i za udział we wspólnej zabawie!

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (11)

obserwator 2018.01.18 20:21
Oceń:

żenada,co za bida widziałam o niebo ładniejsze

komentatorka 2018.01.14 18:22
Oceń:

Przepiękna ta 1 choinka <3

wiocha 2018.01.13 15:51
Oceń:

wieśniackie te choinki

Joanna 2018.01.12 23:22
Oceń:

Tak to już jest co piękne i ręcznie wykonane to nie wygrywa

Justa 2018.01.12 20:29
Oceń:

Bardzo mi się podoba zwycięska choinka! Ale chętnie zobaczyła bym zdjęcia wszystkich choinek biorących udział w konkursie.

Uczestniczka 2018.01.12 19:05
Oceń:

Jeśli ktoś z Was brał udział w tym konkursie to zapewne wie, że w treści MMS podawało się tylko imię. Więc skąd pomówienia o zmyślone imiona i znajomości z komisją?

roma 2018.01.12 16:23
Oceń:

Imiona zmyślone bo nie podano nazwisk. Pewnie to znajomi wybierających.

Ona 2018.01.12 15:13
Oceń:

Zgadazm sie z komentarzem...zapewne bylo w czym przebierac!!!Jak moze wygrac choinka bez czubka???..nie kumam..

Ktoś 2018.01.13 01:07
Oceń:

Choinka bez czubka? Chyba trzeba być czubkiem żeby tak powiedzieć

KRYTYK 2018.01.12 13:29
Oceń:

Strasznie brzydka ta pierwsza choinka nic nie ma taka pusta i gesta bez czubka masakra kto to wybral w tym konkursie

Pani 2018.01.13 01:10
Oceń:

Pusta choinka??