14.11.2017 10:57 1 Redakcja

Auto uderzyło w drzewo, kierowcę zabrał śmigłowiec LPR

Fot. Nadmorski24.pl

Po godzinie 9:00 na ulicy Ofiar Stutthofu w Wyszecinie (pow. wejherowski) samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca, którego przetransportował do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wtorkowego (14 listopada) zdarzenia drogowego doszło po godzinie 9:00. Z niewiadomych przyczyn 68-letni mężczyzna, który kierował samochodem marki Ford, uderzył w przydrożne drzewo.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Wyszecinie przyjęliśmy o godzinie 9:25. Wynikało z niego, że mężczyzna mógł poważnie ucierpieć wskutek zderzenia – potwierdza kpt. Mirosław Kuraś, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP i jeden OSP. Wysłano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który podjął z miejsca zdarzenia rannego mężczyznę. Na miejscu pracowali policjanci z wejherowskiej komendy.

W wyniku zdarzenia ucierpiał 68-letni mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala na dalsze badania. Prawdopodobnie jego stan nie zagrażał życiu – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia drogowego. Ich wyjaśnianiem zajmą się policjanci z Wejherowa.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...