06.11.2017 15:42 3 Piotr Klecha, GOSRiT Luzino

Kębłowo zostało mistrzem

mat. pras.

W niedzielę (4 listopada) zakończyła rozgrywki wyjątkowo zacięta, tegoroczna XVIII edycja Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Najlepszą drużyną 2017 roku zostało Kębłowo.

Podopieczni Krzysztofa Guzmanna w ostatnim meczu sezonu pokonali na własnym boisku Wyszecino 6:2. Wynik wskazywałby na łatwe zwycięstwo Kębłowa, ale goście długo nie dawali za wygraną i dopiero końcówka meczu zdecydowała o wygranej gospodarzy. Gole dla lidera zdobyli: Mateusz Klein, Michał Frankowski i Jarosław Raif.

Skład Sołeckiej Kębłowo: Paweł Frankowski, Sebastian Szotrowski, Ryszard Kuptz, Artur Ryż, Sebastian Miotk, Bartosz Halupka, Jarosław Ropel, Krzysztof Guzmann, Michał Frankowski, Dawid Puskarczyk, Mateusz Szymborski, Jarosław Raif, Mateusz Klein oraz Patryk Szotrowski.

Na drugim miejscu rozgrywki zakończyło Zelewo. Drużyna prowadzona przez Daniela Bujaka pokonała na własnym boisku Kochanowo 3:1. Na najniższym stopniu podium ligę zakończyło Milwino, mimo że w ostatnim meczu przegrało z Barłominem 3:4. W ostatnim meczu kolejki Sychowo wygrało w Luzinie 1:0.

Teraz przed drużynami sołeckimi zimowa przerwa, a do sportowej rywalizacji wrócą oni w styczniu, kiedy to rozpocznie się Luzińska Liga Sołecka na hali.

Wyniki XVIII kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej jesień 2017:

– Zelewo-Kochanowo 3:1

– Milwino-Barłomino 3:4

– Luzino-Sychowo 0:1

– Kębłowo-Wyszecino 6:2


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...