12.10.2017 19:15 4 Redakcja

Niemieccy dziennikarze chwalą miejscowe ośrodki wellness i spa

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Dziennikarki zza Odry odwiedziły Trójmiasto oraz powiaty pucki i wejherowski. Po wizycie stwierdziły, że m.in. Norda to wymarzone miejsce dla turystów poszukujących relaksu oraz najwyższej jakości usług spa i wellness. Teraz dowiedzą się o tym niemieccy czytelnicy.

Dziennikarki z niemieckich magazynów lifestylowych odwiedziły Pomorze, w tym północne Kaszuby, w ramach przygotowanej przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną wizyty studyjnej. Zawitały do ośrodków spa m.in. z Ciekocinka oraz Rekowa Górnego.

Nie zabrakło również miejsca na prezentację atrakcji regionu. Dziennikarki odwiedziły piaszczyste plaże Łeby, w Pucku poznawały tajniki obróbki szkła i próbowały swoich sił w tworzeniu naczyń, zobaczyły bogactwo modernistycznej architektury w Gdyni a także spacerowały po molo w Sopocie i Głównym Mieście w Gdańsku – relacjonują organizatorzy z PROT.

Podczas wizyty zaprezentowano również bogatą ofertę pomorskich kulinariów, które, wedle promotorów pomorskiej oferty turystycznej, są świetnym przykładem szerokiej oferty regionu.

Panie zwróciły uwagę przede wszystkim na wyjątkową ofertę autorskich rytuałów spa, które dostępne są w pomorskich obiektach, oraz na ciekawą i zróżnicowaną ofertę turystyczną pomorskiego – podsumowują działacze branży turystycznej.

Publikacja pierwszych materiałów powstałych na podstawie tej wizyty jest spodziewana w listopadzie w "Berliner Zeitung", "Stuttgarter Zeitung" i tygodniku "Sonntag Aktuell", w "Welt am Sonntag" oraz w "Frankfurter Neue Presse"/"Frankfurter Rundschau".


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...