11.10.2017 11:21 6 Redakcja

Zderzenie dwóch aut na DK6 w Redzie

Fot. Waldek

Jedna osoba poszkodowana i dwa poważnie uszkodzone pojazdy. To bilans wypadku drogowego, do którego doszło w środę (11 października) około godziny 9:00 na ulicy Wejherowskiej w Redzie.

Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 9:17 i wynikało z niego, że potrzebna jest pomoc przy usunięciu śladów kolizji, o której poinformował nas zespół prywatnego ratownictwa medycznego – informuje kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. – Podczas prowadzonych działań jeden pas w kierunku Wejherowa został wyłączony z ruchu – dodaje.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb wynika, że doszło do najechania na tył z udziałem dwóch pojazdów, busa oraz osobówki. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia, które najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako wypadek, jedna osoba uskarżała się na silny ból odcinka szyjnego kręgosłupa. Poszkodowany został przekazany pod opiekę przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, który ostatecznie przetransportował go do szpitala.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...