Wiadomości

Trzy osoby poszkodowane po zderzeniu z dzikiem

2017-10-11 08:42 Redakcja/OSP Kostkowo
Trzy osoby poszkodowane po zderzeniu z dzikiem
Fot. OSP Kostkowo

Wskutek zderzenia samochodu osobowego z dzikiem ucierpiały trzy osoby. Do wypadku doszło we wtorkowy wieczór (10 października) w okolicach Rybna.

Strażacy-ochotnicy z Kostkowa otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym o godzinie 20:40. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy uderzył w dzika tuż przed granicami Rybna.

W wyniku zderzenia, trzy osoby z niewielkimi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Natomiast uszkodzony pojazd został zabrany przez lawetę – relacjonują druhowie z Kostkowa.

Działania strażaków zakończyły się po godzinie 22:00. W akcji, oprócz druhów z Kostkowa, uczestniczyła również Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Wejherowa, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji, który wyjaśniał szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Redakcja/OSP Kostkowo

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (12)

ano jo 2017.10.12 19:53
Oceń:

Po dwudziestej to przecież jest ciemno i nagle dziki dzik wpada na ulicę.
Gratulacje dla kierowcy że opanował sytuację że się gorzej nie skończyło.
A dla tych co się wymądrzają że jechał za szybko to współczuję też może będą w takiej sytuacji.
Może leniczy dziki powinien uwiązać do palików i pilnować jak wychodzą z lasu ???

Gość 2017.10.11 17:57
Oceń:

Nikt nie relacjonował mediom zdarzenia. Warto wejść na stronę OSP Kostkowo i zauważyć mozna, ze część powyższego artykułu jest objęta cytatem z Ich strony.
Pozdrawiam.

... 2017.10.12 14:50
Oceń:

Dlatego media powinny być ostrożne i informacje tego typu pozyskiwać od służb państwowych. Chyba że info ze stron OSP są sprawdzone, pewne i dopuszczone do upublicznienia.

Rej 2017.10.11 12:40
Oceń:

Powaliło was? Skoro jedziecie samochodem w obszarach leśnych to chyba każdy powinien być przygotowany na to ze w każdej chwili ktoś może wybiec na drogę i zachować szczególną ostrożność a nie grzać ile fabryka dała

STEFF 2017.10.11 17:57
Oceń:

Ja jechałem niecałe 80 i jak wyskoczył z za drzewa tuż przed maską to lancia poszła na złom , zdążyłem tylko nogę na pedał h. położyć . Kaban był ogromny , tylko się zachwiał i poszedł do lasu .
OD KIEDY MASZ PRAWKO ?

Rej 2017.10.11 21:35
Oceń:

Od 16 lat. Może te 80 to za dużo może starczy 50 wolniej ale dojedziesz.

Marko 2017.10.11 11:17
Oceń:

Może by tak Szyszko wziął się za likwidację nadmiernej populacji niektórych zwierząt,było by bezpieczniej .Ale ,chyba marne na to widoki bo z wycinki lasów jest przynajmniej kasa,a z odstrzału same kłopoty ....

slaw 2017.10.11 11:01
Oceń:

Kto wziął dzika???

add 2017.10.11 10:48
Oceń:

Uwaga też na trasie Sopieszyno-Wejherowo, co chwilę coś przebiega przez szosę!

Do czasu jakiejś afery 2017.10.11 10:47
Oceń:

To nie ma służb państwowych do relacjonowania mediom zdarzenia? Jest policja, państwowa straż czy pogotowie a informacja pochodzi nie ujmując oczywiście nikomu od ochotników z Kostkowa. Wypadek to Za poważna i delikatna sprawa, żeby źródłem informacji były nie powołane do wydawania takiej informacj osoby czy stowarzyszenia.

koszmar 2017.10.11 10:03
Oceń:

pewnie to było w okolicach rozdzielni gazu.Mi tez wybiegla cała druzyna dzików od dzidziusia do odynca.

Przywódca dziczej drużyny 2017.10.11 15:47
Oceń:

Dawno tak się nie uśmiałem jak po przeczytaniu tego posta, he he he