09.10.2017 12:24 0 Piotr Klecha Prezes KTS-K GOSRiT Luzino

Wikęd lepszy od Drutexu

Siódme ligowe zwycięstwo zanotowali podopieczni trenera Grzegorza Lisewskiego, którzy pokonali na własnym boisku młody zespół rezerw pierwszoligowego Drutex Bytovia Bytów. Oba gole dla Wikędu Luzino zdobył Krystian Opłatkowski.

IV liga. Wikęd Luzino – Drutex Bytovia Bytów 2:1

Najpierw w 8. minucie Opłatkowskiemu asystował wychowanek GOSRiT Luzino, Mateusz Pietrucha, a w 16. minucie asystował mu Darek Mienik. Po tych bramkach Wikęd praktycznie przez cały mecz kontrolował sytuacje na boisku i gdy wydawało się, że zdobędzie bezproblemowe 3 punkty, to goście w 85. minucie zdołali zdobyć gola kontaktowego, co zafundowało nerwową końcówkę. Na szczęście dla luzinian kolejne bramki już nie padły i Wikęd zainkasował komplet punktów.

W sobotę 14 października do Luzina przyjeżdża lider, Grom Nowy Staw. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.