Wiadomości

Wejherowscy radni wystąpią w Familiadzie

2017-09-13 14:50 Redakcja
Wejherowscy radni wystąpią w Familiadzie
Źródło: facebook.com

Samorządowcy, którzy na co dzień są członkami wejherowskiej rady miasta, wzięli udział w nagraniu odcinka jednego z najpopularniejszych polskich teleturniejów – Familiady. Z nieoficjalnych informacji wynika, że radni wyszli zwycięsko z pierwszego pojedynku na refleks i wiedzę.

Przygoda z programem prowadzonym przez Karola Strasburgera rozpoczęła się wczesną wiosną. Wówczas wejherowscy samorządowcy uczestniczyli w castingu, który przeszli z pozytywnym skutkiem.

Ostatecznie we wtorek 12 września na nagrania do Warszawy wyruszyli wspólnie wiceprzewodniczący rady miasta Marcin Drewa, przewodniczący komisji zdrowia, sportu i rekreacji Rafał Szlas oraz radni: Tomasz Groth, Bartłomiej CzyżewskiMariusz Łupina.

Pierwszy odcinek wygraliśmy z ratownikami medycznymi! – napisał na swoim profilu Rafał Szlas, wejherowski radny.

Emisja odcinka odbędzie się na 1 października bieżącego roku o godzinie 14:00, jak zawsze na antenie TVP2. Wiadomo również, że zdobyte środki wejherowscy samorządowcy przeznaczą na cele charytatywne.

Ten wyjazd był dla nas nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do promocji Wejherowa – podsumowuje Marcin Drewa, "głowa" rodzimych radnych.

Familiada to polski teleturniej, emitowany na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku w weekendy i święta o godzinie 14:00. Program prowadzi Karol Strasburger, który większość odcinków rozpoczyna specyficznym dowcipem, tak zwanym sucharem. Producentem teleturnieju jest Ryszard Krajewski. Program jest oparty na amerykańskim formacie Family Feud, a jego lokalne edycje były lub są emitowane w kilkudziesięciu krajach. Program nagrywany jest w studiu TV w Warszawie, przy ul. Inżynierskiej 4.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (25)

WIESZALEZE 2017.09.16 15:57
Oceń:

/Starosta Pucki przegrał w gdańskim WSA w sprawie o jawność wynagrodzeń, nagród i wykształcenia pracowników/

Wnioskiem z 9 maja 2017 roku wnieśliśmy do Starosty Puckiego zapytanie o udostępnienie informacji publicznej w zakresie kwoty nagród i premii wypłaconych pracownikom Starostwa pełniących funkcje publiczne (czyli z wyłączeniem osób sprzątających, pomocy administracyjnej, konserwatorów czy kierowców) ich wynagrodzenia brutto za miesiąc kwiecień 2017 r. oraz poprosiliśmy o zestawienie tychże pracowników Starostwa wraz ze wskazaniem nazwy ukończonego kierunku studiów lub szkoły. Otrzymaliśmy odpowiedź, ale niepełną. Dlatego po wymianie korespondencji złożyliśmy skargę na bezczynność starosty do WSA w Gdańsku, który w wydanym następnie wyroku nakazał staroście zwrócić koszty postępowania sądowego oraz rozpatrzyć wniosek zgodnie z wolą wnioskodawcy. Zatem wciąż czekamy na odpowiedź. Wyrok nie jest prawomocny. Starosta może się bowiem jeszcze odwołać do NSA w Warszawie.

Więcej tu:
http://www.zaleze.com/starosta-pucki-przegral-w-gdanskim-wsa-w-sprawie-o-jawnosc-wynagrodzen-nagrod-i-wyksztalcenia-pracownikow/

forum 2017.09.18 16:33
Oceń:

bez jaj, czemu o tym nadmorski24 nie pisze?

Oh my god 2017.09.15 00:46
Oceń:

Teraz już wiemy na co idą podatki w Wejherowie. Na lansowanie tych miernot. Gang Hildusia, czyli wejherowskie Świeżaki.

Wejherowianin 2017.09.14 23:00
Oceń:

Lansik w burackim programie nowych padawanów Hildzia. Brakuje szalonego kierowcy Gafki do tej paczki.

henek 2017.09.14 19:48
Oceń:

Brakuje tylko Jacka Gafke i byłby komplet. Ciekawe czemu go nie wpuszczono ?

uko 2017.09.14 13:45
Oceń:

a burakobranie już zakończyłeś?

Huehuehue 2017.09.14 13:43
Oceń:

Jastrząb, Skowron, kwiatek blawatek i piesek bokserek to byłaby ekipa:)))))

Co się tu o********* 2017.09.14 13:42
Oceń:

Czy naprawdę w tym Wejherowie to musi być zawsze tak, że się cała Reda śmieje? Cały ratusz do wymiany, a ci radni na wykopki tylko się nadają! Tylko największe miernoty pchają się do polityki!

Wkurrrwiony 2017.09.14 13:38
Oceń:

Na Ogrodowej od lat syf, byście coś lenie w końcu zrobili, a nie tylko tyłki wozicie do Warszafki!!! Skandal i to za moje podatki!!!

Bałtenbach 2017.09.14 13:36
Oceń:

Nie o take Wejherowo walczyłem!

Jakub 2017.09.14 07:53
Oceń:

Udział w teleturnieju? Ok powodzenia jakkolwiek mało poważni ci pseudo radni...

lid 2017.09.14 04:34
Oceń:

Ci którzy piszą że chcą się radni chcą się wypromować są w błędzie.
Wypromować przed ogólnopolską widownią w sytuacji gdy są to działacze lokalni?
Nasi miejscowi wyborcy i tak mają swoich kandydatów, a w większości głosują stale na te same nazwiska i dalej narzekają przez cztery lata że ich reprezentanci nic nie robią dla miasta.
Taka postawa zasługuje na krytykę. - narzekać i dalej wybierać tych samych.

Damian 2017.09.14 01:20
Oceń:

Co za nienawiść, ale to nic dziwnego w końcu piszą to anonimowi czy tak jak by tych komentarzy nie było. Mieszkacie jedno z drugim, co z tego że wybory za rok jak nikt nawet nie będzie pamiętał że byli w familjadzie. Mówicie że nic dobrego nie robią, to jest dobre, nawet gdy wygrają mała kasę. Dobra robota, pozdrawiam.

Monika 2017.09.14 02:01
Oceń:

Nienawiść była jest i będzie. Najważniejsze aby
Kogoś obrzucić błotem. Dlaczego ?
Przecież to takie proste. Plujmy dalej ! Gdyby
Była konkurencja na Olimpiadzie w zakresie
Wyrzucia jadu to mielibyśmy złoty medal !

ja juz nie glosuje na was 2017.09.13 21:40
Oceń:

nic nie robicie, cale wejherowo o tym wie, chcecie sie wypromowac, wybory sie zblizaja, ale i tak nikt na was nie zaglosuje... co wy w ogole robicie dla okolicy...szukajcie stalego zatrudnienia, bo sie obudzicie z reka w nocniku

pracuś 2017.09.13 20:02
Oceń:

do roboty a nie do familiady

buahahha 2017.09.13 19:05
Oceń:

czyżniewski to ma parcie na szkło :D teraz do rolnik szuka żony ;)

Marcin 2017.09.13 19:08
Oceń:

A Ty masz ból d*** :)

Mieszkaniec 2017.09.13 17:43
Oceń:

A co przeszkadza jedno drugiemu??? Na codzień pracuja dla
miasta a teraz pojechali promować Wejherowo ...a przy okazji dobrze się bawić. Gratuluję!!!

Wyborca 2017.09.13 20:37
Oceń:

Tylko, że dla Wejherowa nic nie robią. Tylko nazwy rond, teatr, akcje charytatywne - jabłka wyborcze i nic więcej. Czy to jest praca dla miasta? Pojechali siebie promować a nie Miasto. Wskazuje na to nazwa grupy "radni" Gdyby była nazwa Wejherowo to zmienia postać rzeczy.

Wyborca dla wejherowian 2017.09.14 11:08
Oceń:

Promować siebie??? A nie widziałeś tam herbu miasta. Czy nienawiść do ludzi która prezentujesz tak bardzo cie zaslepiła..

Muła 2017.09.13 17:32
Oceń:

Agent nr 1, chyba śpi ?

Janek74 2017.09.13 17:11
Oceń:

Wielki deficyt ludzi chcących rozwoju Polski ! Tylko niskie i proste podatki ,znaczna redukcja deficytu,zmniejszenie liczby radnych i urzędników,likwidacja urzędów pracy,likwidacja gabinetów politycznych !! DOŚĆ NISZCZENIA POLSKI !! CZAS NA ZMIANY na partie WOLNOŚĆ i ruch KUKIZ 15 !!

Wyborca 2017.09.13 16:47
Oceń:

Polityka pełną gębą. Za rok wybory, a radni bezradni z parciem na szkło wolą pokazywać sie w telewizji niż działać dla mieszkańców Wejherowa. Szkoda słów na nich.

Agnieszka 2017.09.13 17:19
Oceń:

Ach ta zawiść . Najprościej krytykować będąc anonimowym. Brawo świetna promocja miasta