Wiadomości

Autobus MZK wypadł z drogi i staranował barierki

2017-05-14 12:24
Autobus MZK wypadł z drogi i staranował barierki
fot. Łukasz

Na skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Kociewskiej w Wejherowie autobus MZK wypadł z drogi i staranował barierki. Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy, doszło do niego w niedzielę (14 maja) około godziny 12:00.

  • Wypadek na ulicy Pomorskiej. Najprawdopodobniej kierowcy autobusu zablokowała się kierownica, staranował barierki i zahaczył o drzewo - informuje czytelnik Łukasz.

fot. Łukasz fot. Łukasz
fot. Łukasz fot. Łukasz
fot. Tomasz fot. Tomasz
fot. Łukasz
fot. Łukasz
fot. Tomasz

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (12)

użytkowniczka linii MZK 2017.05.16 22:52
Oceń:

wierzymy, że pojazdy przechodzą przed wyjazdem kontrole techniczne i możemy czuć się bezpiecznie, nie wątpię ,że takie zdarzenie - zderzenie nie wywołało lub nie wywołałoby niepokoju zapewne najbardziej u osób starszych i dzieci -
przykre

IKS 2017.05.16 08:45
Oceń:

Kierowca to długoletni pracownik MZK, tylko po kilku zawałach serca, powinien być na rencie a nie pracować za kierownicą, pewnie zasłabł.

zenek 2017.05.17 10:51
Oceń:

A kto da mu rentę? ZuS?? hahahah trzeba umrzeć żeby zus tobie cos dał hahha w tym kraju po 3 zawałach przecież człowiek jest zdolny do roboty. porazka.

GSK 2017.05.16 02:42
Oceń:

Jak się czują barierki?

smieszek 2017.05.14 21:16
Oceń:

Jak mogła zblokować się kierownica? Chyba ze jechał nim słynny kierowca Pan Tomasz K. zapalny rowerzysta, ten co wyprawia za kołkiem to głowa mała !

Chichek 2017.05.15 10:49
Oceń:

no własnie, mała ta twoja głowa

as 2017.05.14 19:38
Oceń:

Mi też raz kierownica zablokowała się : sprzęgło , hamulec i stoję .................................

Rozesmiana 2017.05.14 18:54
Oceń:

Hahahaha temu takie opoznienia ! :)

anty 2017.05.14 18:52
Oceń:

"Najprawdopodobniej kierowcy autobusu zablokowała się kierownica, przez co nie opanował kierownicy"
--- brawo mistrzu pióra

FALKO NINE SIX MC 2017.05.14 17:29
Oceń:

ci co jechali autobusem na badania do szpitala i po odszkodowanie bilety coraz droższe warunki przejazdu coraz niebezpieczniejsze

had 2017.05.14 16:10
Oceń:
Reżyser kina akcji 2017.05.14 18:42
Oceń:

Brawo.
Sprzedałaś już prawa do filmu?