20.04.2017 09:38 0 Rzecznik prasowy KS TYTANI Dariusz Jankowski

Tytani staną do walki z liderem

W najbliższą sobotę (22 kwietnia) o godzinie 18:00 wejherowskich szczypiornistów czekać będzie nie lada wyzwanie, bowiem do Wejherowa przyjeżdża lider tabeli MKS Grudziądz. Mecz odbędzie się w w Hali ZS nr 1.

Rywale, którzy aspirują do awansu, stracili w tym sezonie zaledwie trzy punkty, ulegając wiceliderowi tabeli Gwardii Koszalin i remisując z Orkanem Ostróda. Pozostałe mecze podopieczni Sylwestra Ziółkowskiego zdecydowanie wygrali. Warto dodać, że porażkę odnieśli w pierwszej kolejce sezonu, czyli od września ubiegłego roku są niepokonani. Jednak jak zapowiada trener naszego zespołu, Paweł Paździocha, żółto–czerwoni tanio skóry nie sprzedadzą.

  • Wiemy, że Grudziądz jest kandydatem do awansu i będą chcieli łatwo z nami wygrać. My oczywiście wytoczymy najcięższe działa jakie mamy i liczę na sporo walki w tym meczu. Nie jesteśmy faworytem i dlatego będziemy grali bez presji, a to sprawia, że wynik może być sprawą otwartą - zaznacza szkoleniowiec Tytanów.

Goście co prawda będą grali o awans, ale i wejherowianie mają o co walczyć. W ostatniej kolejce bowiem Sambor Tczew wygrał z Wybrzeżem Gdańsk i tym samym wyprzedził naszą drużynę w ligowej tabeli. Sobotnie spotkanie na pewno przyniesie sporo emocji i walki na parkiecie. Szczególnie uważać trzeba będzie na parę strzelców Kruszewski–Suwisz, którzy łącznie zdobyli ponad 260 bramek. W rundzie jesiennej Tytani przegrali z MKS Grudziądz 27:35, dlatego teraz będzie dobra okazja do rewanżu.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 18.00. Wstęp jak zawsze darmowy.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...