Wiadomości

‘Gdy otworzyli drzwi, poczuli ten zapach’ - miał kilogramy narkotyków

2017-04-18 14:31 Redakcja
‘Gdy otworzyli drzwi, poczuli ten zapach’ - miał kilogramy narkotyków
fot. KPP Wejherowo

Zatrzymany podczas kontroli drogowej mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, uwagę policjantów przykuły również powiększone źrenice kierowcy jeepa. W związku z podejrzeniami, mundurowi postanowili sprawdzić nie tylko jego pojazd, ale i mieszkanie. Na miejscu znaleźli kilka kilogramów narkotyków.

  • W miniony czwartek na terenie Wejherowa kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierowcę jeepa. Podczas przeprowadzanych czynności mężczyzna ten był bardzo nerwowy, miał też powiększone źrenice, w związku z tym funkcjonariusze podejrzewali, że może on być pod wpływem narkotyków – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. - Dlatego mundurowi postanowili przeszukać również mieszkanie kierowcy, a gdy tylko otworzyli drzwi, było czuć ten specyficzny zapach – dodaje.

W lokalu znajdującym się na terenie powiatu wejherowskiego policjanci znaleźli między innymi około dwóch kilogramów marihuany i pół kilograma amfetaminy.

  • Ostatecznie zabezpieczone zostały narkotyki, wagi elektroniczne oraz pieniądze. Mężczyzna spędził noc na komendzie, następnie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich w celu uzyskania korzyści majątkowej – podsumowuje oficer prasowy.

Policjanci sprawdzają również, czy mężczyzna w trakcie prowadzenia pojazdu był pod wpływem narkotyków, została od niego pobrana krew do analizy.

Mieszkaniec powiatu wejherowskiego przebywa obecnie w areszcie, grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. KPP Wejherowo
fot. KPP Wejherowo

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (18)

P.R.O 2017.04.21 00:32
Oceń:

Kiedy przyjdzie czas na te złodziejki siostry z deptaku Ale ;Sylwie Basie Terese i Anie przez cale życie ani jednego dnia nie przepracowały uczciwie Tylko sklepy okradaja i Portfele biednym ludzia co pracaja cały miesiąc ciężko za te 2000 brutto

Hanower 2017.04.21 00:10
Oceń:

2 miesiące i wakacje spędza w Jastrzębiej Górze nic mu nie zrobią ma za duże plecy to była podpucha

gwe 2017.04.20 11:29
Oceń:

Na Kopernika same fajne chłopaki mieszkają a mieli to cały czas za płotem tyle lat

Riki Tiki 2017.04.19 12:39
Oceń:

Ktoś się rozprół.
Co za łajza z ucha

monia 2017.04.18 22:40
Oceń:

kto jest królem narkotyków w Wejherowie??

polo 2017.04.21 09:12
Oceń:
Dam 2017.04.19 15:33
Oceń:

A co z policji jesteś?

siwy 2017.04.18 22:37
Oceń:

racja wystarczy dostarczać informacje i handel narkotykami staje się w pełni legalny :)

ammo 2017.04.18 21:58
Oceń:

Nie pykło, ma judasza w kręgu. Policja daje zawsze takie info by ukryć informatora.

Filip 2017.04.18 21:45
Oceń:

wejherowska policja doskonale wie kto jest królem narkotyków tylko w zamian za informacje nic z tym nie robi , kpina wszyscy w miarę inteligentni wiedzą jakie lody kręcą panowie z kryminalnej !!!

rodzic 2017.04.18 20:42
Oceń:

Dożywocie ,następny bandyta długo się będzie zastanawiał czy warto.

Ona 2017.04.18 18:58
Oceń:

Nie on nie miał mózgu

Szef 2017.04.18 18:49
Oceń:

pan R czy nie R kto to widział trzymać takie ilości w domu czy on ma mózg ?

Ona 2017.04.18 18:08
Oceń:

Wie ktoś kto to? Czy to nie Pan R?

Ona 2017.04.18 18:07
Oceń:

Wie ktoś, kto to? Czy to nie Pan R?;)

pm 2017.04.19 10:03
Oceń:
Manolo 2017.04.18 16:33
Oceń:

W sumie tak. A tak ogólnie dobry chłopak z niego był bo mało pił.

rozbawiony 2017.04.18 14:53
Oceń:

Wygląda na uczciwego ;)