26.11.2016 15:15 0 Redakcja

Gryf remisuje z Olimpią

Sobotnie spotkanie (26 listopada) na Wzgórzu Wolności zakończyło się remisem 1:1. Gryf Wejherowo stracił szansę na zwycięstwo w doliczonym czasie.

Podopieczni trenera Pawlaka kolejny raz z rzędu nie odnieśli zwycięstwa, choć wszystko wskazywało na to, że tym razem się uda. W 41. minucie za sprawą Marczaka żółto-czarni wyszli na prowadzenie. Sytuacja ta utrzymywała się niemal do końca spotkania, jednak Olimpia Zambrów uparcie walczyła, dzięki czemu w 93. minucie wynik został wyrównany.

Kolejny mecz na Wzgórzu Wolności odbędzie się już w rundzie wiosennej.

Bramki: 41. Marczak, 90+3. Biel

Kartki: 25. Marczak (WEJ), 31. Kołc (WEJ), 65. Mońka (WEJ) – 68. Osoliński (ZMB)

Gryf Wejherowo: Ferra – Mońka, Szur, Brzuzy, Dampc, Chwastek, Klimczak, Tomczak (70 Wicon), Łysiak, Kołc, Marczak (80. Ciechański); Rezerwowi: Leleń, Górski, , Goerke, Koszałka, Czychowski.

Olimpia Zambrów: Czapliński – Kuczałek, Bogusz (57. Cesarek), Kotus, Grzybowski (76. Michałowski), Bach (85. Buzun), Byszewski, Brzeski (46. Osoliński), Biel, Piasecki, Szerszeń; Rezerwowi: Humerski, Włodarczyk, Jarzębiński.

Sędzia: Szymon Lizak (Poznań)