30.05.2016 13:08 0 Piotr Klecha

W Luzinie rozegrano eliminacje turnieju Lotos Junior Cup

We wtorek (24 maja) na obiektach GOSRiT Luzino rozegrano eliminacje do finału Turnieju Lotos Junior Cup.

Zawody organizowane przez Pawła Hinz i Adama Olejniczaka otworzył obecny na imprezie Piotr Klecha-dyrektor GOSRiT. Turniej nie bez kłopotów wygrali zawodnicy GOSRiT Kleba Luzino, którzy wyprzedzili zawodników Dragon Bojano.

Na najniższym stopniu podium stanęły piłkarki GOSRiT Luzino. Kolejne miejsca zajęli młodsi piłkarze GOSRiT 2005/06 Luzino, trenowani przez Karola Piątka, GOSRiT II Luzino oraz Amator Gościcino.

Zwycięzca zawodów reprezentować będzie nasz ośrodek na na Wielkim Finale Turnieju Lotos Junior Cup, który jak co roku jest podsumowaniem pracy wszystkich 14 ośrodków uczestniczących w projekcie „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”.

Oprócz zwycięzców zawodów na finał zostali powołani dwaj najlepsi zawodnicy drużyn z kolejnych miejsc, są to: Kacper Galas i Cezary Stolc z Bojana.