25.05.2015 12:42 0 Piotr Klecha

TS-K GOSRiT Junior A Luzino - KP Gdynia 5:2(3:1)

mat. pras.

W XVIII kolejce juniorzy starsi KTSK Gosritu Luzino odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie tym razem pokonując Gdyński Klub Piłkarski. W całym meczu luzinianie przeważali stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji pod bramką gdynian.

W pierwszej połowie bramki dla Gosritu zdobyli: Ziemann Szymon-2 i Hewelt Bartosz-1.Po przerwie dwie bramki zdobyli Maćki ,Chmielnik i Potrykus. Wynik spotkania mógł być dużo wyższy ,niestety wykończenie akcji oraz gra zespołu mimo dobrego wyniku nie była tego dnia najlepsza. Wyróżnić można jedynie środkowych obrońców Oskara Hewelta i Kacpra Kankowskiego oraz momentami Szymona Ziemanna. Dobrą zmianę dał w końcu Jakub Cirocki.

Pozostali zawodnicy zagrali poniżej swojemu poziomu i na pewno stać ich na więcej, tym bardziej że w Gdyni KTSK Gosrit wygrał 12:0.W przedostatniej kolejce Luzinianie udają się do Gniewina na Arene Mistrzów gdzie zmierzą się ze Stolemem.Mecz odbędzie 31 maja w niedziele o godzinie 16:00.

Gosrit Junior A Luzino: Socha D.-Hałupka B.Kankowski K.Hewelt O.Kalkowski W.-Kwiatkowski J.Labudda B.Dampc K.Hewelt B.-Ziemann Sz.Chmielnik M.