25.01.2015 13:32 0

Upragniona wygrana Tytanów w Gdańsku

W sobotę w Gdańsku Tytani wygrali z Wybrzeżem II. Mecz zakończył się wynikiem 32-23 dla drużyny z Wejherowa, do przerwy: 16-12. To pierwsza po kilku porażkach wygrana Tytanów. Zespół przełamał złą passę.

Kluczem do sukcesu była uważna gra w obronie oraz zdecydowane akcje w ataku.

• Trener Paździocha od początku już w szatni natchnął nasz zespół pozytywną energią. Na efekty nie musieliśmy czekać zbyt długo. Do ok. 12 min meczu prowadziliśmy już 8-1 i to wysokie prowadzenie troszeczkę nas uśpiło, do przerwy tylko 12-16 dla Tytanów* - czytamy na stronie Tytanów Wejherowo.

Przez całą drugą połowę Tytani prowadzili różnicą 4-6 bramek. Około 50 minuty piłkarzom ręcznym z Wejherowa udało się objąć 10-bramkową przewagę. Już wtedy mieli wygraną w kieszeni.

W najbliższą niedzielę, 1 lutego Tytani zmierzą się u siebie z drużyną GKS Żukowo.