23.11.2014 08:25 0

Tytani pokonani przez lidera tabeli

Wejherowski zespół Tytani przegrał na własnym boisku z zespołem MKS Grudziądz. Po wyrównanej pierwszej połowie (15:16) zmęczeni gospodarze nie potrafili powstrzymać dobrze grających przeciwników.

Po pierwszej części spotkania nikt nie przypuszczał, że wejherowianie totalnie pogubią się w obronie i oddadzą inicjatywę gry zawodnikom z Grudziądza.

• Początek drugiej połowy nie wskazywał na taki przebieg meczu. 34 minuta meczu i wynik po 17 i od tego momentu dramatyczna gra w ataku, bardzo źle rozprowadzane kontry i dużo zgubionych piłek. Goście każdy taki błąd wykorzystują ze stu procentową skutecznością i każda ich kontra, czy też rekontra kończy się bramką. W 9 minut tracimy 10 bramek nie rzucając żadnej i to był gwóźdź do trumny - piszą na swojej stronie Tytani.

Ostatecznie Tytani przegrali mecz różnicą 14 trafień - 24:38. Przeciwnik nie był łatwy. MKS Grudziądz w tym sezonie walczy o awans do pierwszej ligi.

W nadchodzącym tygodniu Tytani spotkają się na wyjeździe z SMS ZPRP II Gdańsk.