23.09.2014 11:05 0

KTS-K GOSRiT/ Kleba Luzino: Wygrana w Lęborku

KTS-K GOSRiT/ Kleba Luzino 2003/04 po dobrym meczu pokonał zasłużenie lęborską Pogoń 4:2. Już do przerwy Luzinianie dyktowali warunki gry, po składnej akcji z pierwszej piłki wynik otworzył Konrad Formela po dokładnym podaniu Igora Wiczkowskiego.

Do przerwy strzelił jeszcze Filip Angel oraz Igor i przewaga wzrosła do 3:0. Po przerwie trochę śmielej zaatakowali gospodarze, ale pomimo prób z jednej i drugiej strony bramki padły dopiero w końcówce. Na 4:0 pięknego gola z rzutu wolnego strzelił Olivier Roppel, natomiast w ostatnich minutach meczu zabrakło koncentracji i dosłownie w ostatniej akcji straciliśmy gola (rewanż z rzutu wolnego) na 4:2. Następny mecz już w sobotę z Orkanem Rumia w Luzinie o godz. 10.00.

Pogoń Lębork – KTS-K GOSRiT Kleba Luzino 2:4 (0:3)

Skład: Marcin Żyłowski - Adam Szymikowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Konrad Formela, Filip Angel, Nikodem Brauer, Kamil Mirowski, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Radosław Lidzbarski, Maciej Słowy, Maciej Zdziebłowski, Kaspar Maszota.

Bramki: Igor Wiczkowski, Konrad Formela, Filip Angel, Olivier Roppel.

Trenerzy: Paweł Hinz, Tomasz Joryn.