19.09.2014 14:01 0

Stolem Gniewino - KTS-K GOSRiT JA Luzino 4:4

W IV kolejce spotkań, juniorzy starsi udali się na wyjazd do Gniewina w bardzo osłabionym składzie. Początek meczu to przewaga drużyny z Luzina ale sytuacje z bliskiej odległości marnowali Szymański oraz Cedrowski.

Dopiero daleki wyrzut z autu wykonany przez Krystiana Dampca, akcje zamyka Maciek Potrykus i zamieszaniu pokonuje bramkarza gospodarzy. Mimo kolejnych sytuacji drużyna nie zdołała zdobyć bramki,co niestety się zemściło. Po jednej z kontr zawodników z Gniewina, napastnik gospodarzy wykorzystał sytuacje sam na sam i było 1:1.

Po zmianie stron ,zawodnicy z Luzina ruszyli do ataków chcąc zrewanżować się za niewykorzystane sytuacje w pierwszej połowie.Już na początku drugiej połowy,rzut wolny z 16 metrów wykonuje Patryk Szymański i pewnym strzałem w róg wyprowadza Luzino na prowadzenie. Chwilę później szybka kontra gości, którą rozpoczął Kamil Socha. Bartek Hewelt podaje do Szymańskiego a ten mocnym strzałem z woleja zdobywa swoją drugą bramkę w meczu a trzecią dla Gosritu.Rzut wolny Karola Cedrowskiego na gola zamienia strzałem głową Bartek Labudda, który swoja grą zasłużył na tą bramkę. Stolem szybko odpowiada i jest 2:4.Końcówka meczu to czerwone kartki Sikory oraz Kaczyńskiego(obie po dwóch żółtych).

Granie w przewadze wykorzystali zawodnicy gospodarzy zdobywając jeszcze dwie bramki po prostych błędach formacji obronnej i mecz kończy się wynikiem 4:4.Patrząc się na cały mecz szkoda straconych 3 pkt,jednak jak nie można wygrać meczu to trzeba się cieszyć chociaż z 1 pkt tym bardziej grając w osłabionym składzie,praktycznie bez ławki rezerwowych,bramkarza(bronił zawodnika z pola) oraz kończąc mecz w dziewięciu.W następnej kolejce do Luzina przyjeżdża lider ligi Orkan Rumia.Początek spotkania w niedziele o godzinie 16:00.

Gosrit Luzino:Socha Kamil,Dampc Krystian,Sikora Szymon,Cirocki Jakub,Czaja Patryk,Kaczyński Andrzej,Labudda Bartosz,Cedrowski Karol,Hewelt

Bartosz, Szymański Patryk, Potrykus Maciej.

Zawodnik rezerwowy: Czekała Sebastian.

Trener: Buczak Krzysztof.