Wiadomości

Wypadek na ul. Ofiar Piaśnicy. Ranna została motocyklistka

2014-05-26 13:30
Wypadek na ul. Ofiar Piaśnicy. Ranna  została motocyklistka
fot. KPP Wejherowo

W niedzielę przed godziną 18:00 w Wejherowie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz rozpytywali świadków zdarzenia. Ranna motocyklistka została przetransportowana do szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W niedzielę przed godziną 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Wejherowie na ul. Ofiar Piaśnicy.

fot. KPP Wejherowo
fot. KPP Wejherowo

  • Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci z wejherowskiej drogówki. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 30-letnia kierująca daewoo matiz wyjeżdżając z ul. Okrężnej na ul. Ofiar Piaśnicy w kierunku drogi K6 najprawdopodobniej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, 27-letniej kierującej motocyklem honda cbr, jadącej ul. Ofiar Piaśnicy w kierunku miejscowości Krokowa, w wyniku czego doszło do zdarzenia. Ranna motocyklistka została przetransportowana do szpitala - informuje KPP Wejherowo.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny oraz rozmawiali ze świadkami na miejscu zdarzenia, przeprowadzili także badania alko-testem obu kierujących badania te wykazały, że były trzeźwe. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

fot. KPP Wejherowo
fot. KPP Wejherowo

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też o kulturę podczas jazdy i życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego. Motocykliści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego, większość z nich korzysta z drogi zgodnie z obowiązującymi przepisami, zatem postawa wzajemnej życzliwości i tolerancji jest korzystna zarówno dla motocyklistów, jak i kierowców pozostałych pojazdów.

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (11)

ja 2014.05.27 00:34
Oceń:

Widziałam skutki wypadku tuż przed przyjazdem karetki (pewnie chwilę przed moim spacerem się wydarzył). To straszny widok, jak się widzi leżącą osobę w bezruchu i motor w częściach... Wtedy człowiek się zastanawia jakie życie jest kruche i przewrotne. Jeszcze długo o tym wypadku myślałam tego dnia. Na szczęście nie skończyło się to najgorzej. Zdrówka dla Pani motocyklistki!

nine six mc 2014.05.26 18:15
Oceń:

ciekawe ile tej Cebrze dociskała bo tam niezgorsza prosta jest

ona 2014.05.26 18:12
Oceń:

Dziewczyna z gdyni jest. Nie jechala szybko tylko puszki nie patrza na droge. Szybkiego powrotu do zdrowia zycze ;)

elamotor 2014.05.26 17:19
Oceń:

Wiecie może jaka dziewczyna to była, to znaczy kto?? jak się czuje? Myślę, ze auto jej z bocznej wyjechało, tam drzewa zasłaniają wyjazd... to nie jest pierwszy wypadek z motocyklem, a z autami , to nawet śmiertelne... a taka spokojna ulica- mieszkam przy niej...

I 2014.05.26 22:10
Oceń:

Tak, ja znam, dochodzi do siebie i mamy nadzieję, że szybko jej to pójdzie. Mocno trzymamy za Nią kciuki!

Lucy 2014.05.27 20:08
Oceń:

Witam. Byłam świadkiem wypadku, mam nadzieję, że dużych obrażeń koleżanka nie ma i szybko wróci do zdrowia. pozdrowienia od rowerzystów.

G 2014.05.26 16:22
Oceń:

Ciekawe jak szybko d****ka na mioo jechala. Na pewno jej predkosc przyczynila sie do kolizji, ale gliniarzom najłatwiej zepchnąć wine na kierowce samochodu.

Lucy 2014.05.27 21:24
Oceń:

Kierowca samochodu od razu powiedziała, że to jej wina, bo wyjechała z podporządkowanej i nie zauważyła motoru

I 2014.05.26 22:06
Oceń:

Co ty możesz wiedzieć, znasz dziewczynę, dupku? Bo motocykl, to z góry zakładasz, ze musiała pędzić? A może nie znała drogi, jechała asekuracyjnie? Sama tak jeżdżę i tyłek mi to uratowało, bo jacyś idioci za kierownicąnie raczą się rozejrzeć na drodze, albo jeżdżąc autem myślą, że to tir i nie mieszczą się na pasie? Albo są tak nastawieni do ludzi, jak Ty wstrętny dupku!!!

A 2014.05.27 15:11
Oceń:

w 100% się zgadzam z przedmówczynią. Ludzie myślą że jak moto, to od razu 200km/h
zawiść, zazdrość i niespełnione ambicje przemawiają moim zdaniem...

pierwszy 2014.05.26 15:23
Oceń:

szok!!! jeszcze żadnego hejtu na motocyklistów tu nie odnotowano?? wow!!!
P.S. mam nadzieję że z motocyklistką wszystko ok. LwG