24.04.2014 10:16 0

Wikęd Luzino strzelił aż 7 bramek drużynie z Pelplina

W środę 23.04.2014 odbył się ćwierćfinał Regionalnego Pucharu Polski, w którym KTS-K GOSRiT/ Wikęd Luzino zagrał z niżej notowanym zespołem Centrum Pelplin. To spotkanie zespół z Luzina wygrał aż 7:0 (2:0) i tym samym awansował do półfinału.

Wynik spotkania otworzył w 13. minucie Krzysztof Wicki, dziesięć minut później było już 2:0. W 28. minucie groźną akcję przeprowadzają ponownie goście, jednak strzał z 10 metrów był niecelny. Pięć minut później z rzutu wolnego ładnym uderzeniem popisuje się pomocnik z Luzina - Maksym Graczyk, jego strzał piąstkuje Rafał Sojka.

Druga część spotkania to kolejne ataki Wikędu. W 51. minucie groźną akcje przeprowadzają zawodnicy GOSRiT/Wikęd Luzino, piłka po strzale napastnika z Luzina przeszła minimalnie obok słupka. Dwie minuty później, grający w drugiej połowie trener Grzegorz Pawłuszek wdarł się w pole karne, jednak jego strzał był również minimalnie niecelny. W 61.minucie po akcji prawą stroną boiska i dośrodkowaniu w pole karne, napastnik gości nie daje żadnych szans Rafałowi Sojce i jest 3:0. Chwilę później Krzysztof Wicki uderza piłkę za pola karnego, jednak jego strzał pewnie wyłapuje Sojka. W 68.minucie grający z numerem 9, Maksym Graczyk w sytuacji "sam na sam" umieszcza piłkę w siatce i jest 4:0. Nasi zawodnicy kompletnie rozbili zespół gospodarzy i całkowicie oddali nam pole gry i trzy minuty później pada kolejna bramka, strzelcem Rafał Kędziora. W 76.minucie Krzysztof Wicki podwyższa na 6:0. Chwilę po stracie bramki drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Kaszubowski (Centrum Pelplin). W 81.minucie zespół z Pelplina mógł zdobyć bramkę honorową, jednak piłka po strzale trafiła w słupek.

Pięć minut przed ostatnim gwizdkiem Maksym Graczyk "dobija" zespół gospodarzy strzelając na 7:0 ...