23.04.2014 19:43 0

Gryf przegrał z Rakowem 0:3

Żółto-czarni ulegli na własnym stadionie drużynie Rakowa Częstochowa 0:3. Rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Mateusz Dąbrowski. Po trzech zwycięstwach z rzędu u siebie Gryf stracił dwa punkty.

Mecz był dość dramatyczny dla drużyny z Wejherowa. Niewykorzystany rzut karny i trzy bramki dla przeciwnika przesądziły o porażce. Pierwsza bramka dla Rakowa wpadła już w 34 minucie. Kolejne dwie w drugiej połowie meczu. W 83 minucie Napora został faulowany w polu karnym, Raków z rzutu karnego zdobył trzecią bramkę.

Bramki: 34. Kmieć, 59. Soczyński, 83. Soczyński (kar.)

Kartki: 50. Osłowski (WEJ), 58. Skwiercz (WEJ), 90+3. Rzepa (WEJ) – 23. Lenkiewicz (RAK), 29. Byrtek (RAK), 80. Napora (RAK)

Nietrafiony rzutkarny: 55. Dąbrowski (WEJ), bramkarz Wróbel obronił

Gryf Wejherowo: Szlaga – Skwiercz, Kochanek (56. Feliksiak), Kostuch, Osłowski (68. Rzepa) – Kołc, Stefanowicz (75. Brzuzy), Dąbrowski, Pietroń (46. Kusiak), Siemaszko – Twardowski Rezerwowi: Ferra, Felisiak, Kusiak, Szymański, Rzepa, Miler, Brzuzy

Raków Częstochowa: Wróbel – Kmieć (73. Retlewski), Góra, Byrtek, Soczyński – Świerk (51. Napora), Stefanowicz, Diogo Alves, Strzelecki, Lenkiewicz (65. Pełka) – Pląskowski (85. Brzęczek) Rezerwowi: Stępień, Napora, Ogłaza, Retlewski, Pełka, Brzęczek, Mońka