27.06.2013 15:42 0

Lechia wygrała sparing ze Stomilem Olsztyn

W pierwszym sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Gniewinie, Lechia Gdańsk wygrała ze Stomilem Olsztyn 4:1. Bramki dla biało-zielonych strzelili Adam Duda, Paweł Buzała i Patryk Tuszyński.

Lechia mimo zmęczenia po ciężkich treningach, wygrała w rozgrywanym meczu sparingowym ze Stomilem Olsztyn.

Fajnie, że napastnicy grali między sobą, wykorzystaliśmy sytuacje, jednak nadal wiele było złych stron, nie byliśmy tak zorganizowani jak powinniśmy, a do pewnych sytuacji dawaliśmy zbyt łatwo dochodzić przeciwnikowi i nad tym musimy pracować - wyjaśnia na stronie Lechii Michał Probierz.

Kolejny mecz sparingowy rozegrany zostanie z Pogonią Szczecin 3 lipca.

LECHIA GDAŃSK – STOMIL OLSZTYN 4:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Szymon Kaźmierowski 7', 1:1 Adam Duda 25’, 2:1 Paweł Buzała 52’, 3:1 Paweł Buzała 79’, 4:1 Patryk Tuszyński 82'

LECHIA (I połowa): Mateusz Bąk – Deleu, Rafał Janicki, Sebastian Madera, Adam Pazio – Chris Oualembo, Marcin Pietrowski, Wojciech Zyska, Przemysław Frankowski, Piotr Wiśniewski – Adam Duda

LECHIA (II połowa): Michał Buchalik – Krzysztof Iwanowski, Krzysztof Bąk, Jarosław Bieniuk, Daniel Kutarba – Kacper Łazaj, Paweł Dawidowicz, Mateusz Machaj, Piotr Grzelczak (87' Damian Kugiel), Patryk Tuszyński – Paweł Buzała

STOMIL (I połowa): Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Piotr Głowacki, Wojciech Dziemidowicz, Rafał Remisz, Dawid Szymonowicz, Paweł Głowacki, Domink Kun, Grzegorz Lech, Szymon Kaźmierowski, Łukasz Jegliński

STOMIL (II połowa): Michał Leszczyński - Tomasz Kolibowski, Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Wypniewski, Karol Żwir, Daniel Michałowski, Patryk Kun, Piotr Łysiak, Paweł Tomkiewicz, Paweł Łukasik, Mateusz Lisiecki