Wiadomości

Wypadek w Redzie. Mężczyzna wjechał w szklarnię

2013-06-12 15:00
Wypadek w Redzie. Mężczyzna wjechał w szklarnię

Dziś około godziny 14 w Redzie, na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Puckiej miał miejsce wypadek drogowy. 69-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w pobliską szklarnię. Kierowca został przewieziony do szpitala.

  • Otrzymaliśmy wezwanie do zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu dzisiejszym w Redzie na drodze krajowej. Kierujący samochodem Daewoo na razie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni na pobocze, ściął znak drogowy - informuje asp. Tomasz Lisiecki.

Mężczyzna był nieprzytomny, najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Na miejscu, chwilę po zdarzeniu zatrzymali się przejezdni kierujący, którzy podjęli czynności reanimacyjne. Następnie przyjechał zespół karetki ratowniczej. Udało się przywrócić czynności życiowe kierowcy. Mężczyzna został przewieziony do wejherowskiego szpitala.





reklama

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (10)

TOM84 2013.06.18 21:21
Oceń:

wiem ze zmarł było widać dziś ludzie na czarno ubrani pewnie różaniec.. kondolencje sąsiedzi

mango 2013.06.17 22:57
Oceń:

znam tego pana tak miało być to była jego ostatnia godzina niestety po 2dniach zmarł w szpitalu niech odpoczywa w pokoju przestancie pisać głupoty

Bronisława 2013.06.13 08:16
Oceń:

Skoro ludzie pracować mają do 65 roku życia to zonacza ze to juz inwalidzi i nie moga jezdzic samochodem jak moga w koncu to robic?

Monia 2013.06.12 23:57
Oceń:

Ty idioto 69 lat i wszystko jasne,zastanów się co piszesz bo nie znasz człowieka. Zasłabnać mozesz i ty,nie oceniaj nikogo bo nie wiesz co ciebie czeka,nastepnym opisywanym mozesz by TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kam 2013.06.12 21:49
Oceń:

brutus służba zdrowia nie jest bogata, a dwie karetki po to bo najprawdopodobniej wolna była karetka podstawowa więc pojechała jako pierwsza dla Twojej wiadomości w skład takiej karetki wchodzi dwóch ratowników medycznych, natomiast druga przyjechała specjalistyczna czyli taka z lekarzem i dwoma ratownikami medycznymi bo pacjent po reanimacji powinien jechać taką karetką, widać że system edukacji z zakresu pierwszej pomocy przynosi efekty w postaci takich sytuacji gdzie przypadkowi ludzie, świadkowie wypadku ratują życie i oby tak dalej.

juh 2013.06.12 21:43
Oceń:

tam była cała ekipa. dwie karetki dwa razy policja i 3 wozy straży pożarnej i chyba nawet dwie lawety do jednego auta. przejeżdżałem tam dzisiaj. porostu cyrk w redzie.

tt 2013.06.12 21:23
Oceń:

A to trzeba byc w podeszłym wieku żeby zasłabnąć ,młodemu też się może przydażyć. Ciekawe czy ty " pl " jak będziesz miał 60 lat czy czasem nie zmienisz zdania,że się jest za stary aby prowadzić samochód,

.pl 2013.06.12 20:50
Oceń:

po 60 powinno zabierać się prawko, przecież to już inwalidzi, wzrok i refleks zerowy, Jazda w takim wieku powinna być karana.

brutus 2013.06.12 20:37
Oceń:

Ciekawe co robią tam dwie karetki gdy poszkodowana była jedna osoba ? może za bogata służba zdrowia ?

kubica 2013.06.12 20:05
Oceń:

69 lat i wszystko jasne